• Informacje na temat:

  gdzie mieszka piotr pręgowski

Artykuły na temat: gdzie mieszka piotr pręgowski
 • Z wizytą w domu senatora

  Wieś Latowicz Rozstanki. To tu, w domu pod numerem 33, mieszka były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak.

 • Tajemnice kultowych seriali

  ...nie kończą się historie mięsne związane z realizacjami Barei. Kiełbasa była ważnym rekwizytem także w serialu "Zmiennicy". To w niej tajski student Krashan (Piotr Pręgowski) przemycał narkotyki(...)) i… znikała. O wyjaśnienie tej tajemniczej sprawy zwróciliśmy się do popularnego aktora Piotra Pręgowskiego, który miał styczność z tym cennym wówczas rekwizytem. - To był rekwizyt załatwiony jakimiś...

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

 • Elżbieta Romanowska robi to, co kocha

  Elżbieta Romanowska jest kobietą o pełniejszych kształtach, ale nie ma kompleksów z tego powodu. Bawi nas jako Jola w "Ranczu" oraz Klara w sitcomie "Słodkie życie".