• Informacje na temat:

  gdzie mieszka putin

Artykuły na temat: gdzie mieszka putin
 • Córce Putina grozi lincz! Ucieknie z Holandii?

  ...29-letnia Maria Putin od roku mieszka z kochankiem pod Hagą. Ich sielanka właśnie dobiegła końca...

 • Córka Putina żyje w Holandii. Jej zdjęcie wyciekło do sieci!

  Masza Putin (29 l.), najstarsza córka Władimira i Ludmiły Putin, mieszka w Holandii, gdzie wiedzie spokojne i luksusowe życie.

 • Nie ma żadnych granic

  ..."Ja się totalnie nie zgadzam z tym, że są (w kinie) jakieś granice. Nie ma żadnych. Póki jest na świecie zło, przemoc, głupota, brutalność, chamstwo, terroryzm, Kaczyńscy, Putin - trzeba filmować". Z Andrzejem Żuławskim, przewodniczącym jury konkursu międzynarodowego 47. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, rozmawiał Tomasz Bielenia.

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Gerard Depardieu restauratorem?

  Gerard Depardieu, który w sobotę, 23 lutego, oficjalnie zameldował się w swojej nowej ojczyźnie, Rosji, zamierza otworzyć tam restaurację. Ma ona powstać w Sarańsku, gdzie aktor jest zameldowany przy ulicy Demokratycznej.