• Informacje na temat:

  gdzie mieszka zbigniew hołdys

Artykuły na temat: gdzie mieszka zbigniew hołdys
 • Zbigniew Hołdys wraca na scenę!

  Zbigniew Hołdys, założyciel legendarnej grupy Perfect, wraca na scenę. Już 11 listopada planuje dać pierwszy koncert, a na przełomie stycznia i lutego 2007 roku po latach przerwy nagrać płytę. Na scenie i w studiu zamierza pojawić się w towarzystwie młodych, nikomu jeszcze nieznanych muzyków.

 • Hołdys: Dzień rockera

  Nie było to w Sali Kongresowej, nie było wielkich tirów ze sprzętem, setek ochroniarzy i wielkich świateł. Nikt, kto chciał robić zdjęcia, nie musiał mieć kamizelki z napisem "Foto". Wystarczyło wejść do podziemi wydziału architektury i usiąść na szerokiej kanapie, mając po lewej podłużny bar z uwijającymi się małolatkami, a przed sobą ekran rzutnika.

 • "Pokazać nowe trendy"

  komputerowo brzmienia, choć nie brakuje "żywych" instrumentów, takich jak trąbka, a nawet harfa. Formacja powstała pod koniec lat 90., a w wypłynięciu na szersze wody pomogli jej Tymon Tymański i Zbigniew Hołdys. O tym, jaką rolę odegrał każdy z nich, a także m.in. o sposobie, w jaki powstają piosenki firmowane nazwą Konfuzz i jakie plany ma zespół na przyszłość, Paweł Moszyński, gitarzysta grupy