• Informacje na temat:

  gdzie mieszka żmuda-trzebiatowska

Artykuły na temat: gdzie mieszka żmuda-trzebiatowska
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska-Kula jednak chce pracować w niedziele. Wydała oświadczenie

  Marta Żmuda-Trzebiatowska-Kula (32 l.) zdementowała słowa, które wypowiedziała w jednym z wywiadów. Aktorka podkreśla, że wybierając zawód aktorki, liczyła się z tym, że będzie musiała pracować w niedziele.

 • "Julia": Wakacje Marty Żmudy Trzebiatowskiej

  Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", korzysta z wakacji pełnymi garściami. Najpierw odwiedziła na Cyprze zaprzyjaźnioną projektantkę mody, Natalię Jaroszewską. Teraz czeka ją kolejna podróż, tym razem do Chorwacji.

 • "Julia": Marta Żmuda Trzebiatowska do trzydziestki podchodzi na luzie

  ...- W ogóle się tym nie stresuję. Czuję, że wszystko, co najlepsze, dopiero się dla mnie zaczyna - mówi o swoich 30. urodzinach Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii". Z jedną z najpiękniejszych aktorek rozmawiamy o przemyśleniach, jakie towarzyszą jej w tym szczególnym czasie.

 • Polscy aktorzy, piosenkarze czy celebryci na każdym kroku podkreślają, że kochają Warszawę. Wielu z nich nie pochodzi jednak ze stolicy. Sprawdźcie, gdzie urodziły lub wychowały się słynne „słoiki”.

 • Nowy sezon "Ojca Mateusza": Co nas czeka?

  ...specjalnie z Los Angeles, gdzie mieszka od dwudziestu siedmiu lat. W 152. odcinku "Niania" wciela się w rzutkiego, pełnego inwencji przedsiębiorcę Andrzeja. - Jest człowiekiem sukcesu, który prestiż i pieniądze uzyskał ciężką pracą. Kultywuje tradycje rodzinne, wychowuje trójkę dzieci tragicznie zmarłej siostry. Zatrudnił nianię, opłaca dzieciom lekcje angielskiego oraz fortepianu. Mieszka ze stryjem...

 • 10 godzin ogladania

  Z tej okazji aktorzy spotkali się z fanami w warszawskim Empiku.Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Katarzyna Maciąg, Marta Żmuda Trzebiatowska, Bartek Kasprzykowski i Jan Wieczorkowski cierpliwie(...) wizerunku" - zapowiedział. "Skończy się SPA i zakupy na poprawę humoru. Wyciągnęliśmy wnioski z listów od fanów, którzy pisali: "Gdzie tak jest? Kto tak żyje? Kto tak mieszka? Nic nie robicie, tylko...

 • Żmuda Trzebiatowska: Jaki kryzys?!

  Wbrew plotkom mają wspólne plany na przyszłość. Niedługo zaczną je realizować.

 • 10 godzin "Teraz albo nigdy"

  Pierwszy sezon serial u "Teraz albo nigdy" właśnie ukazał się na DVD. To 10 godzin oglądania.

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.