• Informacje na temat:

  gdzie się bawią gwiazdy

Artykuły na temat: gdzie się bawią gwiazdy
 • Marina i Wojtek Szczęśni na egzotycznych wakacjach. Tak bawią się w Singapurze!

  Marina (27 l.) i Wojtek (26 l.) po raz kolejny bawią się na egzotycznych wakacjach. Gdzie wybrali się tym razem?

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

 • Edyta Górniak wypoczywa z synem w Krakowie. Tak bawią się przed sylwestrem!

  Po ostatnim ciężkim okresie Edyta Górniak (44 l.) w końcu może odetchnąć. Teraz nabiera sił w Krakowie, gdzie wypoczywa razem z synem Allanem.

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

 • Bartek Jędrzejak: Każdy może być celebrytą

  Bartek Jędrzejak prognozuje, jaka będzie zima i czy na Boże Narodzenie sypnie śnieg. Sympatyczny pogodynek zdradza także, co lubi w swojej pracy i dlaczego unika "bywania".

 • Plejada gwiazd w serialu kryminalnym „Kropla Prawdy - Angel's Share”

  Pierwszy sezon serialu kryminalnego „Kropla Prawdy” okazał się sporym sukcesem. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się nakręcić kolejną jego część. Najnowsza odsłona zachwyca nie tylko przemyślaną intrygą, ale i fantastyczną obsadą. W podróż do świata tajemnic i ludzkich żądz zabiorą nas m.in. Wojtek Zieliński, Lesław Żurek, Marek Siudym czy zjawiskowa Olga Bołądź.

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • "M jak miłość": Święta z gwiazdami serialu

  Tegoroczna Wielkanoc zapowiada się wyjątkowo pogodnie. A kiedy aura za oknem sprzyja, to i w sercu rodzi się więcej optymizmu i radości. Potwierdza to też trójka naszych rozmówców, czyli Olga Szomańska, Tomasz Oświeciński i Mikołaj Roznerski. Z aktorami znanymi z serialu "M jak miłość" rozmawiamy, z czym najbardziej kojarzą im się święta, a także jakie tradycje kultywują w swoich rodzinach...

 • Jak się bawią gwiazdy?

  We wtorek, 1 lipca, rozpoczęła się tegoroczna edycja Festiwalu Gala Gwiazd w Międzyzdrojach. To jedna z niewielu okazji do spotkania się fanów z ich ekranowymi idolami. Jest to możliwe poprzez liczne sesje autografowe, jakie mają miejsce podczas trwania festiwalu.

Dyskusje na temat: gdzie się bawią gwiazdy
 • Re: Ile zarabiają gwiazdy polskich seriali?

  Niech się bawią naszym kosztem bo na to im pozwalamy, płacimy wymuszony abonament za ich fenomenalne role w tasiemcowych serialach, wartych półtora pierdla wody. Na starość będzie lament, że emerytura głodowa, a większość tych gwiazd wyląduje w Skolimowie, albo w Domu Opieki Społecznej, gdzie społeczeństwo będziemy dalej płacić za tych celebrytów.

 • Re: Wylał się na nie hejt! Znienawidzone gwiazdy show-biznesu?

  hejt jest nowy , moda za 5 lat zniknie bo się znudzi prostakom. Będą szukać gdzie indziej możliwości dowartościowania swego byle jakiego życia. A tymczasem niech się bawią i tak ludzie o których piszą nie czytają tych wypowiedzi.

 • Re: Jak gwiazdy spędzą ostatni dzień roku?

  wszystko fajnie, niech się bawią tylko gdzie TE GWIAZDY niby?!