• Informacje na temat:

  geddy lee

Artykuły na temat: geddy lee
 • "My Favorite Headache" to tytuł pierwszej solowej płyty Geddy'ego Lee, basisty kanadyjskiej grupy Rush. Premiera albumu zapowiadana jest na 13 listopada, a w Polsce wyda go wytwórnia Warner Music.

 • Rush w dwóch studiach

  Muzycy kanadyjskiego tria Rush podzielili się na dwie grupy i udali się do dwóch różnych studiów nagraniowych. Pracując w ten właśnie sposób Geddy Lee, Neil Peart i Alex Lifeson nagrają 17. studyjny album zespołu.

 • Rush już pracuje!

  Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów kanadyjskiego tria Rush. Geddy Lee, basista i wokalista zespołu, potwierdził w jednym z ostatnich wywiadów, że wraz z Alexem Lifesonem i Neilem Peartem przebywa obecnie w studiu nagraniowym w Toronto, gdzie powstaje 17. album studyjny w dyskografii grupy.

 • Geddy Lee, wokalista i basista kanadyjskiej grupy rockowej Rush, pracuje nad swoją pierwszą płytą solową. Fani słynnej formacji nie mają jednak powodu do niepokoju. Pod koniec roku Geddy Lee, Alex Lifeson i Neil Peart rozpoczną nagrywanie kolejnego studyjnego albumu tria.

 • Rush: Nagrania bliskie zakończenia

  Geddy Lee, basista i wokalista znakomitego kanadyjskiego tria Rush, poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej, że prace nad nowym albumem studyjnym formacji są bliskie zakończenia. Nie ujawnił jednak żadnych dodatkowych szczegółów.

 • Geddy Lee, basista i wokalista kanadyjskiej formacji Rush, zapewnił na konferencji prasowej, że wraz z Alexem Lifesonem i Neilem Peartem wejdzie do studia w styczniu, by rozpocząć rejestrowanie materiału na nowy album tria. Będzie to pierwsza płyta Kanadyjczyków od czasów wydanego w 1996 roku albumu "Test For Echo".

 • Rush: Raport ze studia

  Geddy Lee, basista i wokalista kanadyjskiego tria Rush, podzielił się z fanami i dziennikarzami doniesieniami ze studia nagraniowego. Prace nad następcą krążka "Test For Echo" z 1996 roku przebiegają ponoć znakomicie, a wszelkie kłopoty muzycy mają już za sobą.

 • Rush: Niepewna przyszłość

  Alex Lifeson, Geddy Lee i Neal Peart, tworzący kanadyjskie trio Rush, w miniony czwartek, 27 lutego, zostali wprowadzeni do Canadian Music Industry Hall Of Fame, odpowiednika amerykańskiego Rock And Rollowego Salonu Sławy. Mniej więcej w tym samym czasie pojawiły się w mediach w Kraju Klonowego Liścia informacje, że to ostatnie wspólne pojawienie się muzyków na scenie.

 • Rush pracują z Paulem Northfieldem

  Geddy Lee, basista i wokalista kanadyjskiego tria Rush, poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej, że zespół pracuje nad nową płytą wraz z Paulem Northfieldem w roli koproducenta. Dżentelmen ten ma już na swoim koncie współpracę z Rush jako inżynier dźwięków na albumach "Signals", "Exit Stage Left", "Moving Pictures" i "Permanent Waves". Z innych doniesień związanych z grupą warto

 • Rodzice poznali się w Auschwitz

  "Moi rodzice poznali się w obozie koncentracyjnym w Auschwitz" - ujawnia Geddy Lee, wokalista kanadyjskiej grupy Rush.