• Informacje na temat:

  geena davis

Artykuły na temat: geena davis
 • "GLOW": Geena Davis w trzecim sezonie

  Nowy sezon serialu "GLOW" będzie pełen niespodzianek. Dziewczyny nie tylko wybierają się do Las Vegas, aby rozpocząć nowy etap kariery, ale zrobią to z pomocą (lub nie)... Geeny Davis.

 • Niezależna Geena Davis

  Geena Davis zadebiutowała w niezależnej produkcji, którą zaprezentowano na tegorocznym Tribeca Film Festival. Gwiazda uważa, że kino niezależne daje więcej szans na interesujące role dla "starszych kobiet" jak ona.

 • Geena Davis rozwodzi się po 17 latach!

  Według doniesień jednego z magazynów, Geena Davis (62 l.) została porzucona przez męża!

 • Geena Davis urodziła bliźnięta!

  Aktorka Geena Davis ("Długi pocałunek na dobranoc", "Stuart Malutki 2" ) urodziła w czwartek, 6 maja, w Los Angeles, bliźnięta, dwóch chłopców. Informację dopiero teraz podali rzecznicy 48-letniej gwiazdy. Dzieci otrzymały imiona Kian William i Kaiis Steven.

 • "GLOW": Wresterki jadą do Las Vegas. Mamy najnowszy zwiastun i zdjęcia!

  Netflix zaprezentował zwiastun i najnowsze zdjęcia z kolejnej odsłony o przygodach amerykańskich wrestlerek z lat 80. W tym sezonie zobaczymy również nową bohaterkę, w którą wcieli się popularna aktorka, Geena Davis ("Długi pocałunek na dobranoc").

 • Geena Davis: Mysz, mój syn

  Geena Davis ( "Stuart Malutki" , "Długi pocałunek na dobranoc") w filmie "Stuart Malutki 2" zagrała nadopiekuńczą matkę myszy o imieniu Stuart. W postać pani Little aktorka wcieliła się po raz drugi i w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów wyznała, że czuje się integralną częścią rodziny Stuartów. Gwiazda dodała także, iż jest dumna z tego filmu.

 • Gwiazdy w nowych serialach

  Geena Davis, Andie MacDowell, Jonathan Groff oraz Eddie Cahill wystąpią w głównych rolach w pilotażowych odcinkach nowych produkcji.

 • Mieszkańcy przeciw filmowcom

  Geena Davis ("Thelma i Louise") musiała zmienić swoje plany. Zdjęcia do jej nowego filmu zostały skrócone, bo zbuntowali się mieszkańcy jednej z dzielnic handlowych Sydney.

 • "Zagrywka" i "Egzorcysta" w polskiej telewizji

  ...diametralnie, kiedy o pomoc poprosi go cierpiąca z powodu koszmarnych snów Angela (w tej roli Geena Davis). W maju br. serial został przedłużony na kolejny (drugi) sezon. Oprócz tego na antenę...

 • Powstanie "Stuart Malutki 2"!

  Rob Minkoff, reżyser "Stuarta Malutkiego", ubiegłorocznego przeboju o rezolutnej myszce, podpisał wstępną umowę z wytwórnią Columbia, dotyczącą realizacji drugiej części przygód małego bohatera. Umowa Minkoffa oraz Jasona Clarka (producenta "Stuarta Malutkiego") z wytwórnią przewiduje nie tylko realizację sequela filmu, ale gwarantuje także obu autorom wspólne prace nad kolejnymi rysunkowymi, a także aktorskimi filmami produkowanymi przez Columbię w ciągu kilku najbliższych lat.

Wideo na temat: geena davis
 • "Egzorcysta": Geena Davis wraca na mały ekran

  Podczas tegorocznego Comic-Conu zaprezentowano kolejny trailer najnowszej produkcji stacji FOX. W serialowym remake'u znanego filmu w jedną z głównych ról wciela się Geena Davis ("Thelma i Lousie", "Długi pocałunek na dobranoc", "Pani prezydent").

 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...

Dyskusje na temat: geena davis