• Informacje na temat:

  gene simmons muzyk

Artykuły na temat: gene simmons muzyk
 • Stan Borys znalazł nową podopieczną! Jego młoda narzeczona będzie zazdrosna?

  .... Bardzo ceni rady doświadczonych artystów, m.in. Gene Simmonsa z grupy KISS, z którym często konsultuje swoje muzyczne działania. Bardzo też liczy się ze zdaniem Stana Borysa bo, jak twierdzi, w kwestiach(...) stronie Anna Cyzoń, bo o niej mowa, to młoda, uzdolniona piosenkarka. Polskim fanom muzyki popularnej i rockowej nie taka nieznana. W 2010 roku niewiele brakowało, a Anna reprezentowałaby nasz...

 • 65 lat najdłuższego języka w historii rocka

  25 sierpnia 1949 roku na świat przyszedł Chaim Witz, światu lepiej znany jako Gene Simmons - basista słynnych Kiss, legendarny uwodziciel, wreszcie posiadacz ponoć najdłuższego języka na świecie.

 • Sitcomy Osbourne'a i Simmonsa

  Dwaj rockowi weterani - Gene Simmons i Ozzy Osbourne - uznali, że mają na tyle ciekawe życiorysy, iż z powodzeniem mogą one zostać sportretowane w sitcomie. Obaj dżentelmeni w związku z tym staną się bohaterami seriali komediowych z podkładanym śmiechem publiczności.

 • Najbrzydsi muzycy wszech czasów

  Obok licznych zestawień "najseksowniejszych" czy "najprzystojniejszych" pojawiają się również listy "pięknych inaczej". Najbrzydszym muzykiem wszech czasów wybrano Shane'a MacGowana, lidera irlandzkiej grupy The Pogues.

 • Nie zasługują na uznanie?

  Sprzedali miliony płyt na całym świecie i wywarli ogromny wpływ na historię muzyki i kilka pokoleń fanów. Dlaczego więc Kiss nie ma w słynnym Rock and Roll Hall of Fame? Tego właśnie chciałby się dowiedzieć Gene Simmons, jeden z założycieli legendarnego zespołu.

 • Kiss: Gene Simmons solo

  Gene Simmons, basista i wokalista Kiss, przygotowuje swoją pierwszą po blisko 25 latach płytę solową. Znajdą się na niej piosenki napisane kiedyś przez muzyka razem z Bobem Dylanem i Frankiem Zappą.

 • Gene Simmons pisze autobiografię

  Gene Simmons, lider i basista grupy Kiss, chyba już wie, co będzie robić po zakończeniu ostatniej trasy w karierze swego zespołu. Muzyk najprawdopodobniej zajmie się pisaniem. Obecnie przygotowuje swoją autobiografię oraz przymierza się do napisania scenariusza filmowego.

 • Gene Simmons: Zmiana tytułu

  Gene Simmons, basista i wokalista amerykańskiej grupy Kiss, po raz kolejny zmienił tytuł swojej pierwszej po ponad ćwierć wieku solowej płyty studyjnej. Nie będzie się ona nazywać "Firestarter" czy "Dog", lecz - ponoć ostatecznie - "Asshole". Data premiery to 20 kwietnia.

 • Gene Simmons w Sieci

  Gene Simmons, główna postać amerykańskiej formacji Kiss, uznał, że nadszedł już czas, aby uruchomić swoją stronę internetową. Fani słynnego basisty, wokalisty i aktora mogą się zapoznać z informacjami o swym idolu po wstukaniu w okno przeglądarki adresu www.genesimmons.com.

 • Wszechstronność Gene Simmonsa, basisty i lidera rockowej formacji Kiss, nie ma granic. Do bogatej kolekcji zajęć, których demonicznie wyglądający muzyk się imał, można dopisać kolejne - produkcję sitcomu.

Wideo na temat: gene simmons muzyk
 • Whiplash

  "Whiplash" to zdobywca Grand Prix 30 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (JK Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Scenariusz na miłość

  15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata - Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało z czasów chwały, to zawyżone poczucie własnej wartości. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy, przyjmuje ofertę poprowadzenia kursu pisania scenariuszy na niewielkiej uczelni. Selekcja na zajęcia, prowadzona osobiście przez...