• Informacje na temat:

  gens

Artykuły na temat: gens
 • Szok! Cichopek i Koroniewska ekspertkami u Lisa

  W programie Tomasza Lisa, w którym poruszany był temat małej Magdy z Sosnowca, obok psycholog Hanny Samson i Teresy Gens zasiadły w roli ekspertek... Kasia Cichopek i Joasia Koroniewska.

 • "Prawdziwe zbrodnie": Kulisy wstrząsających morderstw

  ...kryminalnych, Wiesław Zyskowski, były funkcjonariusz policji, najlepszy polski specjalista w dziedzinie taktyki i przesłuchań z wykorzystaniem metod FBI, a także Maria Rotkiel i Teresa Gens, ekspertki...

 • Katarzyna W. paliła w zagrożonej ciąży!

  Naczelna "Gali" na łamach dwutygodnika rozpoczęła promocję swojej publikacji "Wybaczcie mi. Wiara. Nadzieja. Miłość". Z tej okazji do rozmowy o matce Madzi zaprosiła psycholożkę sądową Teresę Gens(...) wynikało, że ona jest przeświadczona o tym, że należy jej się lepsze, szczęśliwsze życie". Gens pyta: "Z jakiego powodu? Bo miała nieszczęśliwe dzieciństwo?". Dalej psycholożka tłumaczy, że młodzi...

 • Merciless East 2005: Druga edycja festiwalu

  Polscy fani ciężkich dźwięków, po raz drugi będą mogli spotkać się na Merciless East Festival - trzydniowej metalowej imprezie, organizowanej w Chełmie, w dniach od 12 do 14 sierpnia. Podobnie, jak w 2004 roku, tak i teraz, festiwal odbędzie się w amfiteatrze "Kumowa Dolina", na którego deskach pojawi się ponad 40 zespołów, reprezentujących różne style grania, począwszy od black i death metalu, poprzez hard- i grindcore'a, a na klasycznych heavymetalowych brzmieniach kończąc.

 • Cezary: Statuetka dla Romana Polańskiego

  Dramat Xaviera Beauvois "Ludzie Boga" otrzymał w piątek, 25 lutego, w Paryżu najważniejszą francuską nagrodę filmową - Cezara - za najlepszy film. Romana Polańskiego, twórcę "Autora widmo", wybrano najlepszym reżyserem.

 • "Hell": 2016

  W "Hell", niemieckim thrillerze science-fiction w reżyserii Tima Fehlbauma, koniec świata następuje w 2016 roku. Wzrasta temperatura na całej planecie, a powierzchnia ziemi za dnia zmienia się w wielkie solarium.