• Informacje na temat:

  george carlin

Artykuły na temat: george carlin
 • Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Czy 40-letni Paul Walker, który w sobotę, 30 listopada, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, zostanie uhonorowany podczas gali oscarowej tak, jak Heath Ledger, Brittany Murphy i Whitney Houston czy też pominięty, jak Brad Renfro, George Carlin i Farrah Fawcett?

 • Gwiazdy w trójwymiarowej baśni

  Sigourney Weaver ( "Obcy - Ósmy pasażer Nostromo " ), Sarah Michelle Gellar ( serial "Buffy, postrach wampirów"), Freddie Prinze Jr. ( "Scooby-Doo" ) i George Carlin ( "Dogma" ) użyczą swoich głosów bohaterom animowanego filmu "Happily N'Ever After". Obraz stanowi wariację na temat klasycznych baśni. Dzieło jest realizowane w technice 3D.

 • Liv Tyler u Kevina Smitha

  Liv Tyler ( "Doktor T i kobiety" , "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Jersey Girl", który dla studia Miramax Films przygotowuje kontrowersyjny reżyser Kevin Smith. W rolach głównych w obrazie wystąpią Ben Affleck i Jennifer Lopez.

 • Jennifer Lopez u Kevina Smitha

  Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Jersey Girl", który dla studia Miramax Films przygotowuje kontrowersyjny reżyser Kevin Smith. Producenci chcieliby również, aby w obrazie wystąpił Ben Affleck ( "Pearl Harbor ).

 • McCartney: Wyciągnijmy wnioski z katastrofy

  "To smutne, że potrzeba takiej katastrofy, by pokazać ludziom, że coś trzeba zmienić" - powiedział sir Paul McCartney w wywiadzie dla brytyjskiego "The Sun". Legendarny Beatles ma nadzieję, że katastrofa ekologiczna w Zatoce Meksykańskiej spowoduje zwrócenie się ludzkości w stronę czystych i odnawialnych źródeł energii.

 • Ted Nugent: Nie jestem rasistą

  Ted Nugent znów się naraził. Kontrowersyjny amerykański muzyk w programie radio wym użył słów czarnuch i Japoniec . Krótko po tym wywiad z nim został zakończony, mimo iż w założeniach miał potrwać znacznie dłużej. Sam muzyk twierdzi, że nic złego nie zrobił, a radiowcy nie wykazali się wystarczającym poczuciem humoru i znajomością kultury popularnej.

Wideo na temat: george carlin
 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...