• Informacje na temat:

  george clooney aresztowany

Artykuły na temat: george clooney aresztowany
 • Clooney walczy o pokój

  George Clooney zawsze starał się zwrócić uwagę świata na kryzys w Darfurze. W przyszłym tygodniu ma się spotkać w tej sprawie z prezydentem USA Barackiem Obamą.

 • George Clooney aresztowany!

  George Clooney został w piątek, 16 marca, zatrzymany przez policję koło ambasady Sudanu w Waszyngtonie, podczas protestu przeciwko blokowaniu przez władze sudańskie pomocy humanitarnej.

 • Clooney kupił prawa do Grishama

  George Clooney ( "Syriana" ) wraz ze swoim partnerem Grantem Heslovem ze studia Smoke House postanowili po raz kolejny do spółki z Warner Independent Pictures zakupić prawa do adaptacji powieści Johna Grishama "Niewinny".

 • Brad Renfro w "The Jacket"

  Brad Renfro ("Uczeń szatana", "Ghost World" , "Tart" , "Zlecenie" ) dołączy do obsady dreszczowca "The Jacket". Projekt opowiada o żołnierzu, który zostaje niesłusznie skazany za morderstwo i trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie zaczynają się z nim dziać bardzo dziwne rzeczy. Renfro zagra w filmie rolę drugoplanową u boku Adriena Brody'ego ( "Pianista" ) i Keiry Knightley ( "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" ).

 • Gwiazd kłopoty z prawem

  Czy awantura z policją albo jazda po pijanemu mogą przekreślić karierę w show-biznesie? Nie zawsze. Przykładem choćby pewien młody aktor, który trzy lata temu wdał się w zatarg ze stróżami prawa. A dziś występuje w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami".

Wideo na temat: george clooney aresztowany
 • George Clooney aresztowany za protest w obronie Sudańczyków

  George Clooney i jego ojciec Nick zabrali głos w sprawie sytuacji w Sudanie. Za udział w demonstracji przeciwko reżimowi w tym kraju przed sudańską ambasadą w Waszyngtonie obaj panowie zostali aresztowani. Powodem było "obywatelskie nieposłuszeństwo". Po paru godzinach aktor został zwolniony.

 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...