• Informacje na temat:

  george clooney majatek

Artykuły na temat: george clooney majatek
 • Johnny Depp zarobił 50 milionów dolarów

  Jr. (14,6 mln), Tom Cruise (14,6 mln) Brad Pitt (13,3 mln) i George Clooney (12,6 mln). FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734");

 • Clooney, Depp czy DiCaprio?

  George Clooney, Johnny Depp i Leonardo DiCaprio kandydują do głównej roli w biograficznym filmie o Franku Sinatrze w reżyserii Martina Scorsese.

 • George Clooney: Kawaler usidlony

  Aktor, reżyser, producent. Sławny, bogaty i przystojny. Ma mnóstwo wielbicielek na całym świecie. Śnią o nim jak o księciu z bajki. Podobno wiele amerykańskich matek marzy o takim mężu dla swoich córek.

 • Przedpremiery "Tajne przez poufne"!

  Ważna informacja dla wszystkich miłośników braci Coen, George'a Clooney'a i Brada Pitta, którzy już czekają na przyszłotygodniową premierę "Tajne przez poufne". Nadchodzący weekend minie pod znakiem pokazów przedpremierowych!

 • Johnny Depp najlepiej opłacany

  Johny Depp został najlepiej opłacanym aktorem 2010 roku.

 • Brad Pitt: Aniston czy Jolie?

  Czy Brad Pitt wróci w ramiona byłej żony, Jennifer Aniston? To pytanie ostatnio zadają sobie wszyscy jego fani.

 • "Kill Bill" rządzi w USA

  "Kill Bill: Volume 1" Quentina Tarantino z łatwością zajął pierwsze miejsce w amerykańskim box office. Opowieść o zemście płatnej zabójczyni (Uma Thurman) na byłym szefie i niedoszłym mężu w jednej osobie osiągnęła podczas minionego weekendu (od piątku, 10 października, do niedzieli, 12 października) wpływy w wysokości około 22,7 miliona dolarów. Film zbiera znakomite recenzje u krytyków i bardzo podoba się publiczności.

 • Czym telewizja nas zaskoczy?

  Sensacja i przygoda, herosi z przeszłości kontra terminatorzy z przyszłości oraz najzabawniejsze komedie i największe gwiazdy - październik w telewizji zaskoczy nas premierami filmowych hitów.

 • Weekendowe filmy. Co wybrać?

  Skończyły się muzyczne show, wyemitowano ostatnie odcinki popularnych seriali i zaczynają dominować powtórki, więc siłą rzeczy polskie stacje, walcząc o widza, musiały postawić na ofertę filmową. Jakie produkcje zaproponują nam w ten weekend?

Wideo na temat: george clooney majatek
 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • Amerykanin

  Zawodowy zabójca, Amerykanin Jack (Clooney), napotyka trudności w realizacji kolejnego zlecenia. Postanawia się wycofać i decyduje, że następne zadanie będzie jego ostatnim. Zaszywa się w małym włoskim miasteczku w górach Abruzji. Stopniowo zaczyna się delektować życiem z dala od ciągłego zagrożenia. Zaprzyjaźnia się z miejscowym księdzem, ojcem Benedetto (Paolo Bonacelli) i nawiązuje romans z mieszkanką miasteczka, Clarą (Violante Placido). Tymczasem zbliża się termin realizacji zlecenia....