• Informacje na temat:

  george clooney slub

Artykuły na temat: george clooney slub
 • "Ostry dyżur": George Clooney wziął ślub!

  Gwiazdor Hollywood George Clooney, znany serialowym widzom z roli dr. Douga Rossa w "Ostrym dyżurze", i jego wybranka Amal Alamuddin są już po ślubie. Prywatna ceremonia odbyła się w sobotę wieczorem w Wenecji - poinformował agent amerykańskiego aktora. W poniedziałek ślub ma zostać oficjalne zarejestrowany w weneckim magistracie.

 • Wenecja gotowa na ślub George'a Clooneya

  Władze Wenecji zapowiedziały, że wyłączą z ruchu ulice sąsiadujące z Pałacem Cavalli, gdzie w weekend George Clooney poślubi narzeczoną Amal Alamuddin.

 • George Clooney: Tak chroni swoich bliskich

  Berkshire w południowej Anglii. To właśnie tam mieści się posiadłość George’a Clooney’a (56 l.) i jego żony Amal (39 l.). Sam dom położony jest na wyspie, ukryty za ogrodzeniem z drzew i krzewów. Ale(...) za cel osoby ze świata show-biznesu. Tymczasem żona George’a to pochodząca z Libanu ceniona prawniczka, która jawnie przeciwstawia się działalności ISIS na forum międzynarodowym. Nic dziwnego, że...

 • George Clooney i Amal Alamuddin wzięli ślub

  Gwiazdor Hollywood George Clooney i brytyjska prawniczka libańskiego pochodzenia Amal Alamuddin wzięli w poniedziałek oficjalny ślub cywilny w urzędzie miejskim w Wenecji. Związek, zawarty w sobotę podczas prywatnej ceremonii, nie był ważny w świetle włoskiego prawa.

 • George Clooney dementuje plotki!

  George Clooney (53 l.) zdementował pogłoski, że jego narzeczona, Amal Alamuddin (36 l.), spodziewa się dziecka.

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • George Clooney: Żona kazała mu schudnąć!

  George Clooney (53 l.) jest pantoflarzem? Ponoć bez mrugnięcia okiem spełnia prośby swojej żony!

 • George Clooney: Ślub w Wenecji?

  George Clooney poślubi narzeczoną Amal Alamuddin podczas prywatnej ceremonii w Wenecji - informuje plotkarski serwis Page Six.

 • George Clooney weźmie dwa śluby!

  George Clooney (53 l.), który dotąd był przeciwnikiem zawierania małżeństwa, teraz chce wziąć aż dwa śluby!

 • George Clooney: Wciąż wolny

  Pogłoski, jakoby popularny amerykański aktor, 43-letni George Clooney ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ), oświadczył się swej partnerce, brytyjskiej prezenterce telewizyjnej Lisie Snowdon, zostały zdementowane przez samą zainteresowaną. Jak oświadczyła 30-letnia Snowdon, nie zamierza przenosić się do USA, a tam zapewne małżonkowie zamieszkaliby po ślubie.

Zdjęcia na temat: george clooney slub
Wideo na temat: george clooney slub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...