• Informacje na temat:

  george clooney wiek

Artykuły na temat: george clooney wiek
 • George Clooney ma nową dziewczynę

  George Clooney zapowiedział, że na festiwal do Wenecji przyjedzie z nową dziewczyną. Taki jest zaskakujący finał wywiadu z aktorem i reżyserem, opublikowanego w czwartek we włoskim dzienniku "La Repubblica".

 • "Nienawidzę swoich cycków"

  ...zobaczyć, co w łazience robi George Clooney. Moja koleżanka powiedziała, że nie wyrzuciłaby z łóżka Nicolasa Cage'a. Moja mama, która ma 82 lata, odpowiedziała na to, że jest od lat wierna Kevinowi Costnerowi. Włączyłam się do dyskusji i powiedziałam, że ja się kocham w Clooneyu. A co na to mama? "Costnerovi dałabym rano, a Clooneyowi wieczorem!". (śmiech) 4. Jakiego kłamstwa dopuściłaś się w tym...

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • Clooney z nową dziewczyną

  Aktor George Clooney zapowiedział, że na festiwal do Wenecji przyjedzie z nową dziewczyną. Taki jest zaskakujący finał wywiadu z aktorem i reżyserem, opublikowanego w czwartek, 14 lipca, we włoskim dzienniku "La Repubblica".

 • Amerykańscy aktorzy nominują

  Film Seana Penna "Into the Wild" zdominował nominacje, które co roku przyznaje Stowarzyszenie Amerykańskich Aktorów (SAG). Obraz ma szanse aż na cztery nagrody.

 • Nominacje

  22 stycznia poznaliśmy nominowanych do tegorocznych Oscarów. Najwięcej, aż 8 nominacji, otrzymały "Aż poleje się krew" Paula Thomasa Andersona oraz "To nie jest kraj dla starych ludzi" braci Coen.

 • Keira po Złoty Glob!

  "Katyń" Andrzeja Wajdy nie ma już szans na Złoty Glob. Najwięcej nominacji do tych prestiżowych nagród otrzymała "Pokuta" (Atonement) Joe Wrighta.

 • Brad Pitt: Role życia

  Był już najprzystojniejszy i najseksowniejszy, ale nigdy dotąd nie był najlepszy. Brad Pitt to obecnie jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd, która nie ma jeszcze na koncie Oscara.

 • Najważniejsza jest tajemnica

  - Chciałam grać intelektem, emocjami. Wolałam udowodnić najpierw, że coś potrafię, że mój magnetyzm, o ile go mam, nie wynika z tego, że odważnie zrzucę ubranie - o życiowych rolach, nagości na ekranie i swoim najnowszym filmie mówi amerykańska aktorka Marisa Tomei.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  Jubileuszowa 80. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 24 na 25 lutego 2008 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

Zdjęcia na temat: george clooney wiek