• Informacje na temat:

  george e. stone aktor

Artykuły na temat: george e. stone aktor
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #84

  ...opowiadaniu George'a R.R. Martina. W Polsce wydano je pod tytułem "Wędrowcy". W najnowszej odsłonie "Lucyfera" zobaczymy m.in. Grahama McTavisha oraz Inbar Lavi. McTavis, szkocki aktor znany(...) RuPaul - aktor, wokalista, drag queen i twórca programu "RuPaul's Drag Race". 18 stycznia pojawi się również drugi sezon "Punishera" - historii Franka Castle'a, weterana wojennego, który po tym, jak...

 • Sharon Stone nie będzie George Sand

  Sharon Stone zrezygnowała z zagrania George Sand w sztuce o jej związku z Fryderykiem Chopinem, w której w sierpniu miała wystąpić na festiwalu w Cortonie w Toskanii u boku Jeremy'ego Ironsa - poinformowali organizatorzy na miesiąc przed premierą.

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Wielkanoc gwiazd

  Wielkanoc to także dla wielu światowych gwiazd doskonały czas, by wyrwać się z codziennych obowiązków i spędzić go w towarzystwie rodziny lub najbliższych. Wiele z nich pojedzie w tym roku do Włoch. Sting, Gerard Depardieu, George Clooney, Sharon Stone, Tom Cruise oraz inne gwiazdy kina i muzyki, spędzają Wielkanoc właśnie w tym kraju. Niektórzy mają tam własne domy, inni przyjadą tylko na

 • Sharon Stone laureatką Nagrody Pokoju

  Sharon Stone, jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych na świecie, producentka i działaczka dobroczynna, została laureatką Nagrody Pokoju (Peace Summit Award). Nagroda zostanie wręczona podczas XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie.

 • Złote Maliny: Nominacje

  Tradycyjnie na dzień przed ogłoszeniem oscarowych nominacji, w Los Angeles oznajmiane są nominacje do Złotych Malin, nagród za najgorsze osiągnięcia filmowe roku. Tym razem "faworytem" jest obraz "Kobieta-kot" , który otrzymał nominacje w aż siedmiu kategoriach. Podczas 25. edycji wyróżnień film może zdobyć wątpliwe laury między innymi w kategorii "Najgorszy film".

 • Ryan Gosling: Narodziny gwiazdy

  Ryan Gosling przedstawia sobą pewną zagadkę i, szczerze mówiąc, podoba mu się to. Nie chodzi jednak o to, że celowo stara się być trudny czy tajemniczy - pospiesznie wyjaśnia sam zainteresowany.

 • Jeremy Irons zagrał Chopina

  Entuzjastyczną, długą owacją zakończył się w czwartek w teatrze w mieście Cortona w Toskanii spektakl, przedstawiający historię burzliwej miłości Fryderyka Chopina i George Sand. Role te zagrali wybitny brytyjski aktor Jeremy Irons i jego żona Sinead Cusack.

 • Twórcy "South Parku" realizują polityczny sitcom

  Matt Stone i Trey Parker, twórcy "South Park", kontrowersyjnego filmu animowanego, podpisali kontrakt na realizację 10 odcinków politycznego serial u komediowego "Family First", o życiu w Białym Domu. O tym, który prezydent Stanów Zjednoczonych będzie bohaterem tego sitcomu - George W. Bush czy Al Gore, zdecydują sami Amerykanie w zbliżających się wyborach.

 • Clooney dla uchodźców

  Bohaterowie filmu "Ocean's Thirteen" , wśród nich Brad Pitt, George Clooney i Matt Damon, na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes przekuli swą sławę w złoto podczas zbiórki pieniędzy dla uchodźców z sudańskiego Darfuru, gdzie rozgrywa się największy współczesny kryzys humanitarny.