• Informacje na temat:

  george harrison aktor

Artykuły na temat: george harrison aktor
 • Harrison Ford najlepiej zarabiającym aktorem

  Zgodnie z doniesieniami "Forbesa", w czasie od czerwca 2008 do czerwca 2009 roku Harrison Ford zarobił 65 milionów dolarów, co czyni go najlepiej zarabiającym aktorem.

 • George Lucas nie widział zwiastuna "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy"

  Od momentu premiery teaserową zapowiedź nowych "Gwiezdnych wojen" obejrzało już na You Tubie ponad 50 milionów, zabrakło jednak wśród nich twórcy serii - George'a Lucasa.

 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Obraz w reżyserii JJ Abramsa trafi do kin 25 grudnia 2015.

 • "Jurassic World" : Nowa przygoda

  W 1993 roku Steven Spielberg zrewolucjonizował kino, wprowadzając na ekrany "Jurassic Park". Film wdarł się w serca widzów w każdym wieku i rozbudził ogólnoświatową fascynację dinozaurami. 22 lata później prehistoryczne gady powracają na ekrany w produkcji zatytułowanej "Jurassic World".

 • Danuta Stenka: Polska Meryl Streep

  Twierdzi, że w filmie nie zagrała jeszcze swojej życiowej roli. Wciąż na nią czeka. Nie boi się angażować w nowe przedsięwzięcia. Właśnie szykuje niespodziankę...

 • Trójwymiarowy Harrison Ford

  Harrison Ford ( "Air Force One" , "Co kryje prawda" ) zagra w najnowszej, trójwymiarowej produkcji Jamesa Camerona ( "Mroczny Anioł" , "Titanic" ). Film nie ma jeszcze tytułu, szczegóły scenariusza również nie są znane.

 • Harrison Ford o "Indianie Jonesie 4"

  Harrison Ford ( "Co kryje prawda" , "Firewall" ) być może niechcący uchylił rąbka tajemnicy związanej z produkcją czwartej już części przygód nieustraszonego archeologa Indiany Jonesa. Aktor nie potwierdził ani nie zaprzeczył, jakoby w filmie wystąpić miał szkocki gwiazdor Sean Connery.

 • Harrison Ford otrzymał zaszczytne wyróżnienie - uhonorowano go nagrodą Amerykańskiego Przemysłu Filmowego za całokształt dokonań. Gdy odbierał wyróżnienie, okazało się, że publiczne przemowy nie są jego ulubionym zajęciem.

 • Harrison Ford: Indiana na życzenie

  Harrison Ford ( "K-19" , "Hollywood Homicide" ) w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów poinformował, że Frank Darabont ukończył już pracę nad scenariuszem niecierpliwie oczekiwanego projektu, filmu "Indiana Jones 4". Tym samym pełną parą ruszyć mogą prace przedprodukcyjne. "Steven Spielberg jest wniebowzięty" - powiedział aktor.

 • Harrison Ford: Siedemdziesięciolatek

  Harrison Ford, filmowy Indiana Jones, Han Solo z "Gwiezdnych wojen" i tytułowy ścigany z thrillera Andrew Davisa, kończy w piątek, 13 lipca, 70 lat.

Wideo na temat: george harrison aktor
 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...