• Informacje na temat:

  george harrison choroba

Artykuły na temat: george harrison choroba
 • George Harrison traci pienądze

  Nieszczęścia niestety chodzą parami dla George'a Harrisona. Nie tak dawno muzyk przeszedł wyczerpującą chemoterapię, która miała usunąć guz nowotworowy z jego mózgu. Kilka dni temu zaś stracił ponad dziewięć milionów dolarów wskutek niemożności wzięcia udziału w walce na sali sądowej ze swoim byłym menedżerem.

 • Gdzie zmarł George Harrison?

  Nurtująca zachodnią prasę tajemnica, gdzie dokładnie spędził swoje ostatnie chwile George Harrison, były muzyk The Beatles, została rozwiązana. George zmarł w luksusowej rezydencji na wzgórzach Hollywoodu, wynajmowanej prawdopodobnie przez Paula McCartney'a, jego byłego kolegę z zespołu.

 • George Harrison przegrał walkę z rakiem?

  Smutną wiadomość dla fanów zamieściła witryna www.abcnews.com, powołując się na brytyjski tygodnik "Sunday People". Zgodnie z doniesieniem, George Harrison przegrywa walkę z chorobą nowotworową, co oznacza, iż zabiegi, którym poddał się niedawno w nowojorskiej klinice Staten Island University Hospital, okazały się nieskuteczne.

 • Pośmiertna płyta George&#8217a Harrisona?

  Jest wielce prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości ukaże się album z nowymi piosenkami George’a Harrisona, zmarłego 29 listopada ubiegłego roku gitarzysty The Beatles. Muzyk wiedząc, że wkrótce przegra walkę z chorobą nowotworową, zapisał na kartce szczegółowe instrukcje dotyczące tego, co należy zrobić z piosenkami, nad którymi pracował krótko przed śmiercią.

 • George Harrison: Płyta w listopadzie

  Album George'a Harrisona z nowym materiałem, nad którym artysta pracował tuż przed swoją śmiercią, zostanie wydany na Zachodzie 19 listopada, na 10 dni przed pierwszą rocznicą śmierci eks-Beatlesa. Płyta nosić będzie tytuł "Brainwashed", a znajdzie się na niej 12 utworów. Informacja została potwierdzona przez wytwórnię płytową Harrisona Dark Horse w poniedziałek, 9 września. Polską premierę

 • Ostatni występ The Beatles

  Paul McCartney, Ringo Starr i George Harrison spotkali się kilka lat temu podczas prac nad "Antologią" The Beatles i zagrali wówczas sekretny koncert, na którym obecnych było ledwie kilku fanów. Podobno niebawem występ ten ma zostać po raz pierwszy zaprezentowany publiczności.

 • Clapton i McCartney w hołdzie Harrisonowi

  Eric Clapton i Paul McCartney zorganizowali koncert z okazji pierwszej rocznicy śmierci ich wielkiego przyjaciela George'a Harrisona, byłego gitarzysty The Beatles, który 29 listopada ubiegłego roku przegrał walkę z chorobą nowotworową. W imprezie weźmie udział kilka wielkich gwiazd muzyki.

 • Stu Sutcliffe: piąty Beatles

  Paul McCartney był zazdrosny o jego przyjaźń z Johnem Lennonem, jego narzeczonej słynna grupa z Liverpoolu zawdzięcza wizerunek (charakterystyczne fryzury), a George Harrison nazywał go "dyrektorem artystycznym The Beatles". 50 lat temu, 10 kwietnia 1962 roku, zmarł Stuart Sutcliffe, pierwszy basista The Beatles.

 • 50 lat "Love Me Do" The Beatles

  Singel "Love Me Do", nieznanej liverpoolskiej grupy The Beatles, trafił 50 lat temu (5 października 1962 r.) do brytyjskich sklepów płytowych. Autorem utworu był 20-letni wówczas basista grupy Paul McCartney. Było to również pierwsze nagranie Beatlesów z perkusistą Ringo Starrem.

Wideo na temat: george harrison choroba
 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...