• Informacje na temat:

  george harrison muzyk

Artykuły na temat: george harrison muzyk
 • Rockandrollowy Salon Sław: Ringo Starr jako ostatni Beatles

  Paul McCartney wprowadzi swojego kolegę z The Beatles Ringo Starra do Rockandrollowego Salonu Sław. Perkusista został indywidualnie doceniony jako ostatni z "Fab Four".

 • Ringo Starr: Pocztówki z raju (nowa płyta "Postcards from Paradise")

  31 marca ukaże się nowa płyta Ringo Starra firmowana z jego gwiazdorskim zespołem All Starr Band.

 • Grammy 2015: Sam Smith triumfuje

  Brytyjski wokalista Sam Smith został królem wieczoru na 57. gali wręczenia nagród Grammy.

 • George Harrison za darmo

  George Harrison, były gitarzysta The Beatles, powraca do muzyki. Nie nagra jednak solowej płyty, lecz wspomoże swoim talentem i doświadczeniem mało znany irlandzki zespół Rubyhorse. Jego muzycy długo nie mogli w to uwierzyć.

 • 10 lat temu odszedł George Harrison

  10 lat temu, 29 listopada 2001 roku, zmarł "cichy Beatles", jak mówiono o George'u Harrisonie. Choć artysta w słynnym zespole był skazany na drugoplanową rolę, to i tak zdołał umieścić na płytach The Beatles kilkanaście ponadczasowych utworów.

 • Pamięci George'a Harrisona

  We wrześniu 1963 roku George Harrison odwiedził swoją siostrę Louise mieszkającą w Benton, w stanie Illinois, w USA. W czasie tej wizyty muzyk zagrał koncert z lokalnym zespołem The Four Vests. 28 września z okazji 40. rocznicy tego wydarzenia odbędzie się okolicznościowy koncert, który zorganizowała siostra eks-Beatlesa.

 • Fani świętują urodziny George'a Harrisona

  Gdyby żył, w poniedziałek, 25 lutego, obchodziłby 59. urodziny. Fani zmarłego w ubiegłym roku George'a Harrisona, byłego muzyka The Beatles, zamierzają świętować rocznicę jego przyjścia na świat na hollywoodzkiej Alei Gwiazd, zgromadzeni wokół gwiazdy Harrisona. Przedstawiciele firmy fonograficznej Capitol, dla której nagrywał George, zobowiązali się dostarczyć tort.

 • Niedokończony album George'a Harrisona

  Śmierć George'a Harrisona w czwartek, 29 listopada, przerwała prace artysty nad jego nowym solowym albumem. Dzieło miało nawet swój roboczy tytuł - "Portrait Of A Leg End" - a jego fragmenty muzyk zaprezentował członkom swojej rodziny w szpitalu, na kilka dni przed swoją śmiercią. Tymczasem z całego świata napływają hołdy dla Harrisona, a wytwórnia EMI planuje reedycję słynnego utworu "My Sweet

 • George Harrison na emeryturze?

  George Harrison, 57-letni dziś były gitarzysta zespołu The Beatles, ma dość bycia muzykiem rockowym i poważnie myśli o definitywnym zakończeniu kariery. Widzi siebie bardziej w roli...ogrodnika niż rockmana.