• Informacje na temat:

  george harrison piosenkarz

Artykuły na temat: george harrison piosenkarz
 • Trzy nagrody "NME" dla Arctic Monkeys

  W środę (26 lutego) rozdano w Londynie nagrody popularnego tygodnika muzycznego "NME".

 • Łóżkowe zwierzenia sir Eltona Johna

  Ekscentryczny wokalista Elton John obecnie uprawia seks dwa razy w tygodniu. W latach 70. i 80. natomiast bardzo często wabił partnerów do alkowy, co nie było trudne zważywszy na jego wielką popularność. Gwiazdor przyznał, że żałuje przesady, którą okazywał w sprawach sercowych. Podobnie zresztą gorliwości, z jaką nurzał się w narkotycznym nałogu.

 • Elton John kończy z przebojami

  Słynny brytyjski wokalista i pianista Elton John przekonuje, że nie zależy mu już na podbijaniu list przebojów singlami na miarę "I'm Still Standing", "Sorry Seems To Be The Hardest Word" czy "Sacrifice". "Dla człowieka w moim wieku jedyne, co jest właściwe, to tworzyć znakomite albumy" - podkreśla Brytyjczyk.

 • Scorsese film o Beatlesie

  Film dokumentalny o członku grupy The Beatles, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Martina Scorsese, zostanie wyemitowany w amerykańskiej telewizji HBO w październiku tego roku - informuje Agencja Reutera.

 • Książę William w "Simpsonach"?

  W "obsadzie" animowanego serial u "Simpsonowie" mogą znaleźć się postaci wzorowane na brytyjskich książętach Williamie i Harrym. Plany te ujawnił kilka dni temu producent popularnego serialu, Al Jean.

 • Michael Jackson zarabia miliony po śmierci

  Choć Michael Jackson nie żyje już od dwóch lat, Król Popu wciąż zarabia miliony. Z majątkiem wycenianym na 170 mln dolarów znalazł się na pierwszym miejscu rankingu najlepiej zarabiających, nieżyjących gwiazd, który corocznie przygotowuje magazyn "Forbes".

 • Jak Robert Zimmerman stał się Bobem Dylanem

  Mija 50 lat od momentu, kiedy Robert Zimmerman oficjalnie stał się Bobem Dylanem. "Zarejestrował swój pseudonim po debiucie płytowym, żeby uregulować sprawy finansowe i prawne" - mówi Daniel Wyszogrodzki, dziennikarz muzyczny.

 • Elvis: FBI, kanapki i Monty Python

  Król rock and rolla, Elvis Presley, gdyby żył, skończyłby dziś 75 lat. Z tej okazji prezentujemy kilka ciekawostek i mniej znanych faktów z życia jednego z najwybitniejszych muzyków w historii.

Wideo na temat: george harrison piosenkarz
 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...