• Informacje na temat:

  george harrison plotki

Artykuły na temat: george harrison plotki
 • Plotki o śmierci "niedorzeczne"

  Były Beatles Paul McCartney odniósł się ostatnio do pochodzących sprzed 40. lat plotek o jego śmierci. Jego zdaniem są "niedorzeczne" i stanowią "ryzyko zawodowe" dla członka jednego z najsłynniejszych zespołów na świecie.

 • Brian Epstein: Piąty Beatles

  50 lat temu (24 stycznia 1962 roku) kontrakt menedżerski z grupą The Beatles podpisał Brian Epstein. "Jeżeli kogokolwiek można nazwać 'Piątym Beatlesem', to był nim właśnie Brian" - powiedział po latach Paul McCartney, oddając hołd ekscentrycznemu, ale jakże skutecznemu menedżerowi.

 • The Beatles: (Wy)kupiony sukces

  Najnowszy film dokumentalny o zespole The Beatles ujawnia zaskakujące fakty z początków jego kariery. Muzycy i ich menedżer sami wykupili pierwszy nakład debiutanckiego singla.

 • Zdjęcia do "Gwiezdnych wojen VII" powstaną w Wielkiej Brytanii

  Minister finansów Wielkiej Brytanii potwierdził, że najnowsza część gwiezdnej sagi będzie kręcona w Londynie. Już wcześniej była mowa o tym, że część scen będzie kręcona na Wyspach, ale dopiero teraz podano, że to właśnie stolica kraju będzie miała ten zaszczyt.

 • Supergrupy: Od CSNY do TCV

  Do sklepów trafił album formacji Them Crooked Vultures, kolejnej gitarowej supergrupy. Poniżej przedstawiamy najsłynniejsze rockowe i alternatywne projekty stworzone przez uznanych artystów, którzy z różnych powodów postanowili spróbować sił w muzycznych "dream teamach".

Wideo na temat: george harrison plotki
 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...