• Informacje na temat:

  george harrison producent

Artykuły na temat: george harrison producent
 • George Lucas nie widział zwiastuna "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy"

  Od momentu premiery teaserową zapowiedź nowych "Gwiezdnych wojen" obejrzało już na You Tubie ponad 50 milionów, zabrakło jednak wśród nich twórcy serii - George'a Lucasa.

 • Grammy 2015: Sam Smith triumfuje

  Brytyjski wokalista Sam Smith został królem wieczoru na 57. gali wręczenia nagród Grammy.

 • Rockandrollowy Salon Sław: Ringo Starr jako ostatni Beatles

  Paul McCartney wprowadzi swojego kolegę z The Beatles Ringo Starra do Rockandrollowego Salonu Sław. Perkusista został indywidualnie doceniony jako ostatni z "Fab Four".

 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Obraz w reżyserii JJ Abramsa trafi do kin 25 grudnia 2015.

 • "Jurassic World" : Nowa przygoda

  W 1993 roku Steven Spielberg zrewolucjonizował kino, wprowadzając na ekrany "Jurassic Park". Film wdarł się w serca widzów w każdym wieku i rozbudził ogólnoświatową fascynację dinozaurami. 22 lata później prehistoryczne gady powracają na ekrany w produkcji zatytułowanej "Jurassic World".

 • Danuta Stenka: Polska Meryl Streep

  Twierdzi, że w filmie nie zagrała jeszcze swojej życiowej roli. Wciąż na nią czeka. Nie boi się angażować w nowe przedsięwzięcia. Właśnie szykuje niespodziankę...

 • George Harrison bliski śmierci?

  Wprawdzie George Harrison, gitarzysta legendarnych Beatlesów, zapewniał niedawno, że czuje się dobrze i nie ma powodów do zamartwiania się jego stanem zdrowia, ale zupełnie nie podziela tego optymizmu sir George Martin, producent płyt czwórki z Liverpoolu. Jego zdaniem życie muzyka nieuchronnie zbliża się do końca.

 • George Harrison: Pośmiertna płyta

  Jak już informowaliśmy, pośmiertny album George'a Harrisona, zatytułowany "Brainwashed", ukaże się 18 listopada. Znane są już wszystkie szczegóły dotyczące tej płyty. Pracowali nad nią George Harrison, dopóki pozwalało mu na to zdrowie, a po jego śmierci jego syn Dhani oraz Jeff Lynne, lider Electric Light Orchestra i jednocześnie ceniony producent. Wydawcą polskim będzie wytwórnia Pomaton.

 • George Harrison czuje się znakomicie

  Na szczęście dla fanów George'a Harrisona, byłego gitarzysty grupy The Beatles, który prowadził długą walkę z rakiem, sir George Martin, jego przyjaciel nie był dobrze poinformowany, jeśli chodzi o jego zdrowie. Słynny producent płyt czwórki z Liverpoolu powiedział na łamach jednej z gazet, że życie muzyka nieuchronnie zbliża się do końca. Okazuje się, że mylił się i to bardzo.

Wideo na temat: george harrison producent
 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...