• Informacje na temat:

  george harrison wiek

Artykuły na temat: george harrison wiek
 • George Harrison na emeryturze?

  George Harrison, 57-letni dziś były gitarzysta zespołu The Beatles, ma dość bycia muzykiem rockowym i poważnie myśli o definitywnym zakończeniu kariery. Widzi siebie bardziej w roli...ogrodnika niż rockmana.

 • Podpadł Lucasowi

  Shia LaBeouf musiał czymś podpaść producentowi "Gwiezdnych wojen". Jeszcze trzy miesiące temu rozmawiał o udziale w kolejnym Indianie Jonesie, nawet w roli głównej. Teraz George Lucas nagle wszystkiemu zaprzecza.

 • Producent o "Indianie Jonesie 4"

  Frank Marshall, producent wszystkich filmów kinowych o Indianie Jonesie, udzielił niedawno wywiadu gazecie The Chicago Sun - Times , w którym opowiadał o realizacji czwartej części przeboju Stevena Spielberga. Choć pod koniec maja media poinformowały, że scenarzystą "Indiany Jonesa 4" będzie Frank Darabont ( "Zielona mila" ), Marshall nie potwierdził tych informacji.

 • Przewodnik rockowy: Pamięci Jona Lorda

  Pierwotnie miał to być radosny, dynamiczny i pełen dumy tekst o moich ulubieńcach w dniach ich największej chwały. Miał być, bo 16 lipca, podczas mojej wakacyjnej eskapady (i dlatego nie mogłem napisać niczego natychmiast) dotarł do mnie lakoniczny SMS od jednego z przyjaciół: Jon Lord umarł dziś na raka trzustki! Naprawdę cicho jęknąłem...

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  Jubileuszowa 80. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 24 na 25 lutego 2008 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!