• Informacje na temat:

  george harrison zdjęcia

Artykuły na temat: george harrison zdjęcia
 • Zdjęcia do "Gwiezdnych wojen VII" powstaną w Wielkiej Brytanii

  Minister finansów Wielkiej Brytanii potwierdził, że najnowsza część gwiezdnej sagi będzie kręcona w Londynie. Już wcześniej była mowa o tym, że część scen będzie kręcona na Wyspach, ale dopiero teraz podano, że to właśnie stolica kraju będzie miała ten zaszczyt.

 • G. Harrison: Skradzione pamiątki

  Mało znane zdjęcia oraz rękopisy piosenek George'a Harrisona padły łupem złodziei. Skradziono je z samochodu Lou Harrison, siostry nieżyjącego już gitarzysty The Beatles.

 • George Lucas: Nie będzie trzeciej trylogii

  George Lucas definitywnie odrzuca możliwość zrealizowania trzeciej trylogii gwiezdnej sagi. W wywiadzie udzielonym ostatnio francuskiemu czasopismu "Tele 7 Days", słynny reżyser zapowiedział, iż po "Epizodzie 3" nie powstaną kolejne filmy opisujące walkę pomiędzy Dobrem i Złem.

 • "Indiana Jones 4": Kolejna odsłona

  Prace nad kontynuacją przygód Indiany Jonesa, słynnego archeologa i poszukiwacza skarbów, trwają już od wielu miesięcy. W najnowszym odcinku programu Entertainment Tonight , który został wyemitowany w amerykańskiej telewizji w poniedziałek, 16 kwietnia, na pytania dotyczące powstawania filmu "Indiana Jones 4" odpowiadali Harrison Ford i George Lucas.

 • Indiana Jones: Zaginiona Atlantyda czy zaginiony brat?

  Informowaliśmy już kilkakrotnie o planach realizacji czwartej opowieści o przygodach Indiany Jonesa. Wydaje się jednak, iż ostatnie doniesienia dotyczące zmiany terminu produkcji nie znalazły potwierdzenia. Wszyscy zainteresowani, czyli Harrison Ford, Sean Connery, George Lucas i Steven Spielberg, wyrażają bowiem ogromną chęć, by jak najszybciej rozpocząć zdjęcia. Najbardziej zaskakujące są

 • Nowa witryna George'a Harrisona

  Miłośnicy gnomów, samochodów i zespołu The Beatles, mają od niedawna idealne dla siebie miejsce w cyberprzestrzeni. Jest nim strona internetowa George'a Harrisona, byłego członka słynnej czwórki z Liverpoolu.

 • Nie uhonorują George'a Harrisona

  29 listopada przypada 5. rocznica śmierci George'a Harrisona. Z tej okazji w miejscowości Henley-on-Thames Olivia, wdowa po gitarzyście Beatlesów, i jego syn Dhani, planowali odsłonięcie pamiątkowego pomnika lub założenie specjalnego ogrodu pamięci. Ostatecznie nic z tych planów nie wyjdzie.

 • Jaki będzie "Indiana Jones 4"

  Oczekiwania wobec czwartej części Indiany Jonesa są ogromne. Steven Spielberg ( "Wojna światów" ) i George Lucas ( "THX 1138" ) oraz gwiazdor Harrison Ford ( "Firewall" ) są tego świadomi, jednak podkreślają, że praca przy tym filmie będzie dla nich również dobrą zabawą.

 • Powrót Indiany Jonesa

  Hollywoodzki gwiazdor, Harrison Ford, przygotowuje się do realizacji czwartej części przygód Indiany Jonesa - kontynuacji jednej ze swych najsłynniejszych ról filmowych. Nad filmem będą pracować twórcy trzech poprzednich odcinków - Steven Spielberg i George Lucas. Night M. Shyamalan, reżyser filmu "Szósty zmysł", będzie autorem scenariusza.

 • Box George'a Harrisona: Polska premiera

  Na najbliższy piątek, 1 marca, wyznaczono polską datę premiery boxu George'a Harrisona, który nosi tytuł "The Dark Horse Years, 1976 - 1992". W pudełku znajdzie się sześć albumów zmarłego 29 listopada 2001 roku artysty oraz DVD. Nie zabraknie oczywiście niespodzianek.

Wideo na temat: george harrison zdjęcia
 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...