• Informacje na temat:

  george kennedy zdjęcia

Artykuły na temat: george kennedy zdjęcia
 • "Mad Max 4": Zdjęcia w Afryce

  Producenci obrazu "Mad Max: Fury Road", firma Kennedy Miller Productions, zapowiedziała, że zdjęcia do filmu będą realizowane w Namibii, w południowo-zachodniej Afryce. Wcześniej informowano, że tytuł powstanie na terenach Nowej Południowej Walii, w Australii.

 • Indiana Jones: Zaginiona Atlantyda czy zaginiony brat?

  Informowaliśmy już kilkakrotnie o planach realizacji czwartej opowieści o przygodach Indiany Jonesa. Wydaje się jednak, iż ostatnie doniesienia dotyczące zmiany terminu produkcji nie znalazły potwierdzenia. Wszyscy zainteresowani, czyli Harrison Ford, Sean Connery, George Lucas i Steven Spielberg, wyrażają bowiem ogromną chęć, by jak najszybciej rozpocząć zdjęcia. Najbardziej zaskakujące są

 • Giovanni Ribisi na pokładzie samolotu

  Giovanni Ribisi ( "Dotyk przeznaczenia" , "Niebo" , "Sekcja 8." ) wystąpi w filmie "The Flight of the Phoenix". Obraz będzie nową wersją słynnego filmu Roberta Aldricha z 1965 roku. Zdjęcia do projektu rozpoczną się 20 października.

 • "Personal Velocity" zwycięża w Sundance

  Dramat "Personal Velocity" Rebbeki Miller - filmowa trylogia opowiadająca o kobietach w kryzysowych momentach życia, otrzymał główną nagrodę jury Festiwalu Filmowego w Sundance, najważniejszego światowego przeglądu kina niezależnego.