• Informacje na temat:

  george lazenby model

Artykuły na temat: george lazenby model
 • Kolejna filmowa aukcja

  Dwusiedzeniowy samochód Bugatti T57C Atalante coupe z 1938 roku należący kiedyś do Nicolasa Cage'a, garderoba Arnolda Schwarzeneggera (T-shirt, spodnie, kurtka, sweter, rękawiczki, buty) z filmu "I stanie się koniec" (1999) oraz trzyczęściowy smoking noszony przez Ala Pacino na planie gangsterskiego eposu "Ojciec chrzestny - część III" (1990) - to tylko niektóre z przedmiotów, które już wkrótce trafią na aukcję w kurorcie Arizona Biltmore w amerykańskim mieście Phoenix. Zamożni...

 • Bond. Najlepszy Bond?

  "My name is Bond. James Bond" - te słowa zmieniły wszystko. To właściwie od serii o przygodach agenta 007 można mówić o szaleństwie filmowych cyklów i aktorskich giełdach. Bo Bond to świętość. Już nie narodowa. Raczej kinowa. Kto jest najlepszym Bondem według naszych użytkowników?

 • Polskie akcenty w Bondach

  Pierwowzorami pierwszej dziewczyny Bonda i jednego z jego przeciwników byli Polacy. W jednym z odcinków serii o 007, "Pozdrowieniach z Rosji", wystąpił polski aktor Władysław Sheybal. W piątek, 5 października, przypada 50. rocznica premiery pierwszego filmu o Bondzie, "Doktora No".