• Informacje na temat:

  george lopez

Artykuły na temat: george lopez
 • George Lopez obsikał gwiazdę Donalda Trumpa!

  Meksykańsko-amerykański komik i gwiazdor seriali George Lopez zbezcześcił gwiazdę prezydenta USA w Hollywoodzkiej Alei Sław.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Alexander, współpracujący m.in. z Jennifer Lopez, zremasterował Tom Coyne w nowojorskim Sterling Sound Studio.  Sonnet wzięła także udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Rozmiar jej biustu(...) tytanów". Miejsce 6 - Edyta Śliwińska (32 l.), tancerka z Warszawy. Stała się popularna dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami", gdzie partnerowała takim gwiazdom jak: Evander Holyfield, George Hamilton...

 • "Gorący" J-Lo i George Clooney

  Jennifer Lopez i George Clooney zostali uznani za "najgorętszą" parę Hollywood. Aktorzy zasłużyli sobie na zaszczytne miano rolami w filmie "Co z oczu, to z serca" . Opinię taką wydali uczestnicy ankiety zorganizowanej przez amerykańską stację telewizyjną E!.

 • Rok szczytnych celów

  ..., a pocałunek od Roberta Pattinsona stał się przedmiotem licytacji, z której dochód zasilił fundację AmFar. George Lopez zaangażował się w działalność National Kidney Foundation, Eva Longoria Parker - w zbiórkę...

 • Jennifer Lopez u Kevina Smitha

  Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Jersey Girl", który dla studia Miramax Films przygotowuje kontrowersyjny reżyser Kevin Smith. Producenci chcieliby również, aby w obrazie wystąpił Ben Affleck ( "Pearl Harbor ).

 • George Clooney: Aktorski fenomen

  George Clooney to wśród hollywoodzkich gwiazdorów prawdziwy fenomen. Ten amerykański aktor, reżyser i producent przebrnął przez wszystkie bodaj stopnie zaawansowania telewizyjno-filmowego, aby znaleźć się na szczycie "fabryki snów".

 • George Clooney: Seksowny pięćdziesięcioletni

  "Jego strategia na bycie gwiazdą filmową jest całkiem prosta, jeśli nawet nie przecząca logice: ciągle się z siebie nabija" - pisał o George'u Clooneyu w tekście "Ostatni gwiazdor kina" dziennikarz magazynu "Time" - Joel Stein. Najbardziej wyluzowany aktor Hollywood kończy w piątek 50 lat.

 • Najseksowniejsze gwiazdy

  Internauci odwiedzający witrynę Hollywood.com wybrali najseksowniejsze gwiazdy kina i estrady. W zestawieniu "Hollywood's Sexiest Stars" na pierwszych miejscach znaleźli się Ricky Martin i Jennifer Lopez.

 • Longoria Parker poprowadzi galę

  Aktorzy Eva Longoria Parker i George Lopez będą gospodarzami wrześniowej gali rozdania nagród Alma - czyli wyróżnień dla latynoskich artystów działających w show-biznesie. Uroczystość odbędzie się podczas obchodów National Hispanic Heritage Month, czyli miesiąca latynoskiego w USA.

Dyskusje na temat: george lopez