• Informacje na temat:

  george lopez aktor

Artykuły na temat: george lopez aktor
 • ...kraju, ale również na rynkach międzynarodowych. Miejsce 9 - Dagmara Dominczyk (36 l.), pochodząca z Kielc aktorka, córka działacza Solidarności i uczestnika strajku w Stoczni Gdańskiej. W 1983 roku(...) najlepszej absolwentki kontynuowała studia aktorskie w Carnegie Mellon University w Pensylwanii. W 1998 roku zadebiutowała na Broadwayu w sztuce "Closer", a rok później rozpoczęła karierę filmową...

 • George Clooney: Aktorski fenomen

  George Clooney to wśród hollywoodzkich gwiazdorów prawdziwy fenomen. Ten amerykański aktor, reżyser i producent przebrnął przez wszystkie bodaj stopnie zaawansowania telewizyjno-filmowego, aby znaleźć się na szczycie "fabryki snów".

 • Jennifer Lopez u Kevina Smitha

  Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Jersey Girl", który dla studia Miramax Films przygotowuje kontrowersyjny reżyser Kevin Smith. Producenci chcieliby również, aby w obrazie wystąpił Ben Affleck ( "Pearl Harbor ).

 • George Clooney: Seksowny pięćdziesięcioletni

  "Jego strategia na bycie gwiazdą filmową jest całkiem prosta, jeśli nawet nie przecząca logice: ciągle się z siebie nabija" - pisał o George'u Clooneyu w tekście "Ostatni gwiazdor kina" dziennikarz magazynu "Time" - Joel Stein. Najbardziej wyluzowany aktor Hollywood kończy w piątek 50 lat.

 • "Gorący" J-Lo i George Clooney

  Jennifer Lopez i George Clooney zostali uznani za "najgorętszą" parę Hollywood. Aktorzy zasłużyli sobie na zaszczytne miano rolami w filmie "Co z oczu, to z serca" . Opinię taką wydali uczestnicy ankiety zorganizowanej przez amerykańską stację telewizyjną E!.

 • Nominacje do People's Choice Awards

  Znane nazwiska przewijają się na liście nominowanych do amerykańskiej edycji People's Choice Awards. Są wśród nich między innymi Tom Hanks, Mel Gibson, Denzel Washington, Sandra Bullock, Jennifer Lopez i Julia Roberts. Wśród filmów o palmę pierwszeństwa walczą: "Shrek" , "Pearl Harbor" oraz "Szybcy i wściekli" . Amerykańska publiczność spośród nominowanych wybierze ulubionych aktorów, filmy

 • Latynosi nagradzają "Fridę"

  "Frida" Julie Taymor otrzymała trzy nagrody Imagen Foundation, przyznawane hiszpańskojęzycznym pracownikom amerykańskiego przemysłu filmowego. Opowieść o nieszczęśliwej malarce Fridzie Kahlo doceniono w kategoriach: najlepszy film, najlepsza aktorka i najlepszy aktor. Tegoroczna, już osiemnasta z kolei impreza, odbyła się w Los Angeles w czwartek, 29 maja.

 • Najlepsze ciała gwiazd

  Sir Sean Connery ma lepsze ciało niż George Clooney i Jude Law? Tak wynika z najnowszego sondażu.

 • Liv Tyler u Kevina Smitha

  Liv Tyler ( "Doktor T i kobiety" , "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Jersey Girl", który dla studia Miramax Films przygotowuje kontrowersyjny reżyser Kevin Smith. W rolach głównych w obrazie wystąpią Ben Affleck i Jennifer Lopez.

 • Longoria Parker poprowadzi galę

  Aktorzy Eva Longoria Parker i George Lopez będą gospodarzami wrześniowej gali rozdania nagród Alma - czyli wyróżnień dla latynoskich artystów działających w show-biznesie. Uroczystość odbędzie się podczas obchodów National Hispanic Heritage Month, czyli miesiąca latynoskiego w USA.