• Informacje na temat:

  george lucas producent

Artykuły na temat: george lucas producent
 • "Criminal": Cztery państwa, dwanaście historii. Nowy serial Netflixa

  .... Fabuła serialu osnuta jest wokół wydarzeń, jakie mają miejsce w policyjnym pokoju przesłuchań - to swoista gra w kotka i myszkę pomiędzy detektywem i podejrzanym. Producentem serii jest George Kay(...) odcinkach wystąpią m.in. Nicholas Pinnock ("For Life"), David Tennant ("Doctor Who") i Hayley Atwell ("Agentka Carter"). We francuskich - Margot Bancilhon, Laurent Lucas, Stéphane Jobert, Anne Azoulay...

 • George Lucas nie widział zwiastuna "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy"

  Od momentu premiery teaserową zapowiedź nowych "Gwiezdnych wojen" obejrzało już na You Tubie ponad 50 milionów, zabrakło jednak wśród nich twórcy serii - George'a Lucasa.

 • "Kości": Świat według Davida

  ...swoje napięte, bardzo różne grafiki, ale daliśmy radę! Do dziś jestem pod wrażeniem energii, jaką wtedy w sobie mieliśmy. Raz z wizytą na plan wpadł George Lucas, fan obu seriali. Pamiętam, że gdy(...) rozwiała wszelkie wątpliwości. Dwa lata później zadebiutował spin-off "Buffy..." - "Anioł ciemności". Od tej pory miałeś swój własny serial... - W 1999 r. John (Whedon - producent) i szefowie FOX...

 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Obraz w reżyserii JJ Abramsa trafi do kin 25 grudnia 2015.

 • "Gwiezdne wojny" na małym ekranie?

  O serialowych planach rozszerzenia uniwersum George'a Lucasa mówiono już od dłuższego czasu. Najpierw jednak powstały dwa seriale animowane ("Gwiezdne wojny: Wojny klonów" oraz "Star Wars: Rebelianci(...) obostrzeń co do treści seriali. Producenci i scenarzyści serialu mieliby więc ogromną swobodę działania. Plany przeniesienia przygód Jedi i Sithów na mały ekran miał już sam George Lucas w 2005 roku...

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #55

  ..., jakie mają miejsce w policyjnym pokoju przesłuchań - to swoista gra w kotka i myszkę pomiędzy detektywem i podejrzanym. Producentem serii jest George Kay (scenarzysta "Obsesji Eve"). Cursed(...), Daveed Diggs oraz  Laura Dern . Producentką i pomysłodawczynią "Unbreakable Kimmy Schmidt"  jest Tina Fey ("Rockefeller Plaza 30"). Luty Russian Doll, Nightflyers, Lucyfer, Wieczna wiedźma...

 • George Lucas: Rasistowskie Hollywood?

  George Lucas przyznał, że na jego najnowszą produkcję "Red Tails" trzeba było czekać aż 20 lat, ponieważ jest to film, w którym występują głównie czarnoskórzy aktorzy.

 • George Lucas: Odchodzę!

  Twórca "Gwiezdnych wojen" George Lucas ma dość Hollywood. Jego ostatni obraz "Red Tails" nie zainteresował dystrybutorów i legendarny filmowiec poważnie rozważa przejście na emeryturę od wielkich produkcji. Po rzuceniu "biznesu" poświęci się filmom osobistym.

 • George Lucas o gwiezdnym Indianie

  George Lucas jest ostatnio bardzo rozmowny. W kilku ostatnio udzielonych wywiadach reżyser opowiedział zarówno o postępie prac nad czwartą częścią przygód Indiany Jonesa, jak i o stanie zaawansowania przygotowań do realizacji "Epizodu III". "Dokładnie wiem, co chcę opowiedzieć w tym filmie" - powiedział George Lucas o kolejnej części "gwiezdnej sagi" .