• Informacje na temat:

  george lucas wiek

Artykuły na temat: george lucas wiek
 • Podpadł Lucasowi

  Shia LaBeouf musiał czymś podpaść producentowi "Gwiezdnych wojen". Jeszcze trzy miesiące temu rozmawiał o udziale w kolejnym Indianie Jonesie, nawet w roli głównej. Teraz George Lucas nagle wszystkiemu zaprzecza.

 • Gabriel Byrne w "Gwiezdnych wojnach: Epizod 3"?

  Gabriel Byrne ( "Kryptonin Nina" , "Podejrzani", "I stanie się koniec", "Stygmaty" ) dołączy do gwiazdorskiej obsady "Epizodu 3", ostatniej części gwiezdnej sagi. Podobno irlandzki aktor już od dłuższego czasu przymierzał się do występu w słynnej filmowej serii.

 • Krytycy nagradzają Bernsteina i Halla

  Kompozytor Elmer Bernstein i operator Conrad L. Hall, otrzymają od Stowarzyszenia Krytyków Amerykańskich (National Board of Review of Motion Pictures), nagrody za całokształt dokonań artystycznych.

 • Producent o "Indianie Jonesie 4"

  Frank Marshall, producent wszystkich filmów kinowych o Indianie Jonesie, udzielił niedawno wywiadu gazecie The Chicago Sun - Times , w którym opowiadał o realizacji czwartej części przeboju Stevena Spielberga. Choć pod koniec maja media poinformowały, że scenarzystą "Indiany Jonesa 4" będzie Frank Darabont ( "Zielona mila" ), Marshall nie potwierdził tych informacji.

 • David Fincher: Mroczne gry

  Kręci filmy dopiero od 20 lat, ale ma już w swoim dorobku kilka produkcji, które przeszły do historii kinematografii. David Fincher, reżyser-samouk, to prawdziwy fenomen, który już od pierwszego obrazu wypracował własny, niepowtarzalny styl.