• Informacje na temat:

  george michael dom rodzinny

Artykuły na temat: george michael dom rodzinny
 • George Michael: Nie wrócę do USA

  George Michael, który od kilku lat więcej czasu spędzał w USA niż w rodzinnej Anglii, zapowiedział, iż nie wróci do swojego domu w Los Angeles. Jak wyjaśnił, obawia się o swoje życie w związku z kontrowersjami, jakie wywołał rysunkowy teledysk do jego najnowszego utworu "Shoot The Dog".

 • Michael Jackson: HIStory

  Przeczytaj krótką biografię jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • "Nie lubię bycia gwiazdą"

  Brytanii. Przy okazji wydania nowego albumu George Michael opowiada m.in. o tęsknocie za starymi, dobrymi czasami, wadach i zaletach bycia gwiazdą, przywiązaniu do rodzinnych stron i odnalezionej(...)George Michael, niekwestionowana gwiazda muzyki pop, powrócił w 2004 roku po 8 latach przerwy z nowym albumem zatytułowanym "Patience". Płytę pilotował przebojowy singel "Amazing", który gościł na

 • Wzrosła sprzedaż płyt George'a Harrisona

  Ten scenariusz jest dobrze znany - wraz ze śmiercią sławnego artysty wzrasta sprzedaż jego płyt. Nie inaczej stało się w przypadku George'a Harrisona, który odszedł na zawsze w ubiegły czwartek, 29 listopada. Tymczasem Michael Abram, który napadł na artystę w jego domu dwa lata temu i dotkliwie zranił go nożem, wyznał dziennikarzom, że czuje się winny śmierci eks-Beatlesa. W poniedziałek

 • "Muzyka z głębi duszy"

  Tym, którzy interesują się gitarowym rockiem Michaela Schenkera przedstawiać nie trzeba. Kiedyś gitarzysta grupy Scorpions, której jednym z filarów do...

 • 10 lat bez Lindy

  W czwartek, 17 kwietnia, mija 10. rocznica śmierci Lindy McCartney, pierwszej żony Paula McCartneya. Od tego czasu były Beatles zdążył ponownie się ożenić, rozwieść, a także zacząć kolejny związek.

 • Żyć za wszelką cenę

  Rozgrywająca się w kosmosie "Grawitacja", oparte na prawdziwych wydarzeniach, wzruszające "Chce się żyć", komedia "Wieczni chłopcy", melodramat "W ciemno" i dwie animacje "Kumba" oraz "Klopsiki kontratakują" - oto sześć piątkowych premier.

 • Świąteczne hity i kity

  Święta przed stołem i telewizorem to już tradycja, tak jak ten sam zestaw filmów w telewizji od niepamiętnych czasów. Warto więc przyjrzeć się może amerykańskiej liście świątecznych hitów i porażek.

 • Wajda gościem honorowym "Żydowskich Motywów"

  30 filmów odnoszących się do historii oraz do czasów współczesnych, w tym nagrodzoną Oscarem "Panią spod szóstki", obejrzeć będzie można na 10. festiwalu "Żydowskie Motywy" w Warszawie. Seanse rozpoczną się we wtorek, 22 kwietnia. Gościem honorowym imprezy będzie Andrzej Wajda.

 • Rozpoczyna się festiwal w Wenecji

  Dzisiaj rozpoczyna się 70. edycja festiwalu filmowego w Wenecji. 5 września, poza konkursem, odbędzie się w jego ramach światowa prapremiera filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy, który otrzyma też jedną z nagród. Niektóre z festiwalowych filmów można będzie także obejrzeć w internecie!