• Informacje na temat:

  george michael dziś

Artykuły na temat: george michael dziś
 • George Michael: Co się z nim dzieje?

  George Michael (51 l.) wstydzi się swoich blizn, dlatego całkowicie zaszył się w domu. Nie chce ponoć nawet spotykać się z przyjaciółmi…

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • George Michael wyszedł z więzienia

  Skazany na osiem tygodni więzienia za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków George Michael wyszedł na wolność po zaledwie 27 dniach.

 • George Clooney zagra Magnum?

  George Clooney ( "Solaris" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Niebezpieczny umysł" ) bardzo poważnie rozważa objęcie tytułowej roli w filmie "Magnum P.I.". Słynny aktor i reżyser miałby wcielić się w postać byłego oficera wywiadu marynarki wojennej, który zostaje prywatnym detektywem. Obraz będzie kinową wersją popularnego serial u z lat 80., w którym występował Tom Selleck.

 • George Michael boi się AIDS

  ...44-letni brytyjski gej i znany piosenkarz George Michael deklaruje, że nie poddałby się testowi na HIV, ponieważ obawia się, że... wynik mógłby być pozytywny. To dość ekstremalny przykład kierowania się przysłowiem "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".

 • 50 lat George'a Michaela: Przeboje i skandale

  Brytyjski artysta George Michael wsławił się nie tylko piosenkami, skrojonymi na miarę szczytów list przebojów, ale także doskonale przemyślanym wizerunkiem, skierowanym do pokolenia MTV i... licznymi skandalami obyczajowymi. We wtorek (25 czerwca) gwiazdor pop i ikona stylu obchodzi 50. urodziny.

 • "Ostry dyżur": 20 lat minęło...

  ..."Ostry dyżur" to drugi najdłuższy serial w historii stacji NBC - liczył 331 odcinków i 15 sezonów. Pokazuje, jak aktorsko rozwijał się idol wszystkich pań - George Clooney. Bo to właśnie dzięki tej produkcji poznały go i pokochały miliony.

 • Premiera singla George'a Michaela

  Fani George'a Michaela, brytyjskiego gwiazdora muzyki pop, bardzo długo czekali na tę chwilę. W najbliższy poniedziałek, 11 lutego, w polskich stacjach radio wych pojawi się nowy singel wokalisty zatytułowany "Freeek!". Ci z was, którzy nie chcą czekać, mogą piosenkę usłyszeć już dziś na naszych stronach.

 • ​"Kroniki Times Square" ("The Deuce"): 2. sezon, data premiery, obsada, gdzie oglądać?

  ...​"Kroniki Times Square" ("The Deuce") to stworzony przez George’a Pelecanosa i Davida Simona serial, który jest zapisem początków wartej wiele miliardów dolarów branży pornograficznej i jej wpływu na amerykańską kulturę. Pierwszy z dziewięciu najnowszych odcinków drugiego sezonu dostępny już jest w HBO GO, a na antenie HBO będzie można go obejrzeć dziś, 10 września o godz. 20.10. W nowym sezonie...

 • 100 godzin George'a Michaela

  Brytyjski piosenkarz George Michael stracił w piątek, 8 czerwca, na dwa lata prawo jazdy i będzie musiał przepracować społecznie 100 godzin.