• Informacje na temat:

  george michael konferencja

Artykuły na temat: george michael konferencja
 • Wycięli mu dziurę w gardle!

  Pod koniec listopada światem show-biznesu wstrząsnęła wiadomość, że George Michael ma poważne problemy ze zdrowiem. Teraz brytyjski wokalista najgorsze chwile ma już za sobą, ale...

 • George Michael na MFF w Berlinie

  Wizyta George'a Michaela na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie wywołała ogromne zainteresowanie mediów. Piosenkarz pojawił się stolicy Niemiec w środę, 16 lutego, na premierze dokumentalnego filmu "George Michael: A Diffrent Story".

 • George Michael w Warszawie!

  Brytyjski piosenkarz, gwiazda muzyki pop - George Michael - wystąpi 11 lipca na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Będzie to pierwsza wizyta tego artysty w Polsce - poinformowano we wtorek na konferencji prasowej.

 • George Michael: Czyż życie nie jest cudowne?

  Brytyjski wokalista pop George Michael wyznał, że minione święta Bożego Narodzenia były najlepsze w jego życiu. Piosenkarz ma powody do radości - dopiero co udało mu się wyjść zwycięsko z walki z groźną postacią zapalenia płuc.

 • Gwiazdy na festiwalu w Wenecji

  W Wenecji rozpoczął się w środę, 31 sierpnia, 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Zwycięzcą zostanie "film, który poruszył mnie emocjonalnie i intelektualnie" - zapowiedział przewodniczący jury Darren Aronofsky. Pokazy rozpocznie thriller polityczny George'a Clooneya.

 • W środę, 7 lipca, film "Fahrenheit 9.11" wszedł na ekrany francuskich kin. Paryska prasa zachowuje jednak rezerwę i w recenzjach demaskuje metodę twórczą Moore'a. "Fahrenheit 9.11" Michaela Moore'a rozpoczął pochód przez ekrany światowych kin. Na wtorkowej (6 lipca) konferencji prasowej w Nowym Jorku laureat Złotej Palmy zachowywał się zgodnie z wizerunkiem "reżysera walczącego".

 • Madonna: Co koncert to problem

  Słynna piosenkarka opóźniła londyński koncert o ponad godzinę, za co najprawdopodobniej zapłaci karę.

 • Cannes: Po festiwalu

  58. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes rozczarował. Emir Kusturica, który w tym roku przewodniczył pracom głównego jury, nie krył rozczarowania poziomem dwudziestu jeden filmów zaprezentowanych w konkursie. Krytyczne uwagi Emir Kusturica wygłosił w niedzielę, 22 maja, dzień po zakończeniu prestiżowej imprezy.

 • Julia Ormond: Nagroda im. Kieślowskiego

  Ceniona brytyjska aktorka, mająca na swoim koncie role u takich twórców jak David Lynch, Sydney Pollack czy Peter Greenaway, odbierze w Łodzi nagrodę imienia Krzysztofa Kieślowskiego, przyznawaną przez festiwal Camerimage. Wśród jej laureatów znalazły się już Charlize Theron i Sophie Marcelu. David Lynch pojawi się także na otwarciu festiwalu, by zapowiedzieć pokaz swojego najnowszego filmu "Inland Empire", który będzie wraz z "Kopia mistrza" Agnieszki Holland otwierał Camerimage. To nie...

 • Rozpoczyna się festiwal w Wenecji

  Dzisiaj rozpoczyna się 70. edycja festiwalu filmowego w Wenecji. 5 września, poza konkursem, odbędzie się w jego ramach światowa prapremiera filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy, który otrzyma też jedną z nagród. Niektóre z festiwalowych filmów można będzie także obejrzeć w internecie!

Wideo na temat: george michael konferencja
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.