• Informacje na temat:

  george michael last christmas

Artykuły na temat: george michael last christmas
 • George Michael na ostatnich zdjęciach! Wygląda przerażająco!

  W agencjach fotograficznych pojawiły się ostatnie zdjęcia George'a Michaela (+53 l.) - wokalista w niczym nie przypomina na nich znanego wszystkim idola z plakatów. Wielki smutek...

 • G. Michael o "Last Christmas"

  Piosenka "Last Christmas", wielki świąteczny przebój, w okresie bożonarodzeniowym jest już od blisko 20 lat grana przez wszystkie stacje telewizyjne i radio we. Jedną z osób, która jednak nie może słuchać tego utworu, jest jego współtwórca, George Michael.

 • "Last Christmas" na nowo

  Na święta szykuje się interesująca rywalizacja na listach przebojów - "Last Christmas" w wersji Crazy Frog kontra "Last Christmas" grupy Wham! Ta druga piosenka to nowa wersja przeboju z 1984 roku przygotowana ponownie przez George'a Michaela i Andrew Ridgeley'a. Panowie połączyli siły, co od razu wywołało falę pogłosek o możliwej reaktywacji Wham!

 • George Michael: Przebój pod choinkę?

  25 lat od nagrania przeboju "Last Christmas" w duecie Wham!, George Michael szykuje kolejną piosenkę pod choinkę. Bukmacherzy już typują, że "December Song" ma spore szanse na bożonarodzeniowy numer 1 w Anglii.

 • George Michael w Warszawie!

  Brytyjski piosenkarz, gwiazda muzyki pop - George Michael - wystąpi 11 lipca na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Będzie to pierwsza wizyta tego artysty w Polsce - poinformowano we wtorek na konferencji prasowej.

 • George Michael: Święta w szpitalu

  Gwiazdor muzyki pop George Michael nie wyjdzie ze szpitala przed świętami Bożego Narodzenia. Piosenkarz nadal walczy z ostrą odmianą zapalenia płuc. Lekarze w Wiedniu obawiają się nawet, że Michael może stracić głos.

 • Najpopularniejsze świąteczne przeboje

  Zgodnie z oczekiwaniami, piosenka "Last Christmas" duetu Wham! została uznana w ankiecie portalu INTERIA.PL za najpopularniejszy świąteczny przebój wszech czasów. Bożonarodzeniowy szlagier, który tak naprawdę nie dotyczy świąt, lecz nieszczęśliwej miłości, o kilka długości wyprzedził w głosowaniu inne propozycje. W naszej ankiecie wzięło udział ponad 38 tysięcy osób!

 • Świąteczny powrót Wham!

  Popularny w latach 80. duet Wham! w 20 lat po zakończeniu działalności zagra wyjątkowy bożonarodzeniowy koncert. Oczywiście, gwoździem recitalu będzie świąteczny przebój wszech czasów "Last Christmas" .

 • Świąteczne przeboje w RMF FM

  W poniedziałek, 26 grudnia, o godzinie 19.00, radio RMF FM przedstawi największe świąteczne przeboje, na które głosowaliście niedawno w ankiecie portalu INTERIA.PL. Przypomnijmy, że bezapelacyjnie zwyciężył nieśmiertelny utwór "Last Christmas" grupy Wham!, który otrzymał aż 40 procent głosów! Teledysk do tego nagrania możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • To były tylko plotki

  Gwiazdor muzyki pop George Michael zaprzecza, jakoby miał zamiar reaktywować zespół Wham! i zagrać w przyszłym miesiącu dwa koncerty z byłym członkiem grupy Andrew Ridgeley'em.