• Informacje na temat:

  george michael ma aids

Artykuły na temat: george michael ma aids
 • George Michael chciał się zabić

  George Michael (51 l.) przez wiele lat ukrywał przed matką, że jest gejem. Dopiero gdy zmarła, publicznie przyznał się do swojej orientacji.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • George Michael boi się AIDS

  ...44-letni brytyjski gej i znany piosenkarz George Michael deklaruje, że nie poddałby się testowi na HIV, ponieważ obawia się, że... wynik mógłby być pozytywny. To dość ekstremalny przykład kierowania się przysłowiem "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".

 • George Michael: Nie róbcie "Band Aid 2"!

  George Michael, słynny piosenkarz pop, z dystansem odnosi się do działań artystów, którzy próbują włączyć się twórczo w kampanię antywojenną. Wokalista uważa, że całość jest tylko wykalkulowanym na chłodno chwytem marketingowym i odniesie nikły skutek.

 • George Michael boi się, że ma HIV

  George Michael (44 l.) poprosił o usunięcie z programu telewizyjnego wywiadu, w którym przyznaje się do swoich obaw związanych z testem na obecność wirusa HIV.

 • Band Aid III: Pewniak bukmacherów

  Można być niemal pewnym, że w grudniu na listach przebojów rządzić będzie nowa wersja słynnego utworu "Do They Know It's Christmas?". Swój udział w projekcie Band Aid III potwierdzają kolejne gwiazdy, a bukmacherzy przestali przyjmować zakłady, uznając, że piosenka jest "wirtualnym pewniakiem".

 • Cała prawda o zdrowiu George'a Michaela

  Pod koniec listopada George Michael trafił z ostrym zapaleniem płuc do szpitala w Wiedniu. Ale cały świat i tak podejrzewa, że chodzi o... AIDS.

 • Band Aid na nowo

  Słynny przebój "Do They Know It's Christmas?", nagrany przez gwiazdy muzyki rozrywkowej na pomoc głodującym w Afryce, po raz trzeci ukaże się na singlu. Piosenka zostanie zremiksowana i wydana w 20 lat po jej nagraniu.

 • "Kroniki Times Square": Trzeci sezon zadebiutuje jesienią

  ...komercyjnych nieruchomości służących branży seksualnej i wyniszczający wpływ epidemii AIDS zaznaczają nadejście końca pewnej ery. Śledząc przeplatające się na Times Square losy barmanów, prostytutek, alfonsów, policjantów, gangsterów, aktorów i producentów porno, trzeci sezon serialu prowadzi do dramatycznych rozstrzygnięć. Pomysłodawcami serialu są George Pelecanos i David Simon, którzy...

 • Live Aid: 25 lat minęło

  Liczyli na milion funtów, udało się zebrać ok. 150 mln na pomoc głodującej Etiopii. To pokazuje, że koncerty pod szyldem Live Aid mocno przerosły oczekiwania. Po 25 latach przypominamy najciekawsze momenty muzyczne tego wyjątkowego wydarzenia.

Wideo na temat: george michael ma aids
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.