• Informacje na temat:

  george michael miał wypadek

Artykuły na temat: george michael miał wypadek
 • George Michael ranny w wypadku

  Brytyjski piosenkarz George Michael miał wypadek samochodowy - podała przedstawicielka artysty.

 • George Michael bez koncertu

  Brytyjski wokalista George Michael musiał odwołać swój występ w Pradze, z powodu wypadku jednej z ciężarówek przewożących koncertowy sprzęt.

 • George Michael planuje ślub

  42-letni George Michael zamierza pójść w ślady swojego przyjaciela Eltona Johna i skorzystać z wejścia w życie w Wielkiej Brytanii prawa o związkach homoseksualnych. Prawdopodobnie na początku 2006 roku wokalista zalegalizuje swój związek z długoletnim partnerem, Kenny'm Gossem (47 l.).

 • Dziwny wypadek gwiazdora. Wyleciał z auta

  Piosenkarz George Michael może mówić o sporym szczęściu.

 • Nie prowadził pod wpływem

  "Byłem trzeźwy" - twierdzi piosenkarz George Michael, który w piątek (14 sierpnia) miał wypadek samochodowy.

 • Gwiazdor przyznał się do winy

  Piosenkarz George Michael przyznał się do posiadania konopi indyjskich i prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym.

 • George Michael i kontrowersyjny portret Diany

  George Michael stał się właścicielem kontrowersyjnego obrazu przedstawiającego księżną Walii Dianę, z którą wokalista się przyjaźnił. Portret przestawia zmarłą stojącą przed trzema napisami: "Murdered?" ("Zamordowana?"), "Pregnant?" ("Ciężarna?") i "Embalmed?" ("Zabalsamowana?").

 • Ludzie Michaela Jacksona: Inne gwiazdy też ćpały

  Przedstawiciele firmy The Michael Jackson Company w pozwie przeciwko firmie ubezpieczeniowej umieścili listę artystów zażywających regularnie narkotyki.

 • Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Czy 40-letni Paul Walker, który w sobotę, 30 listopada, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, zostanie uhonorowany podczas gali oscarowej tak, jak Heath Ledger, Brittany Murphy i Whitney Houston czy też pominięty, jak Brad Renfro, George Carlin i Farrah Fawcett?

 • Bon Scott: To już 30 lat

  Żył szybko, umarł młodo. Dziś (19 lutego) mija 30 lat od tragicznej śmierci Bona Scotta, legendarnego wokalisty grupy AC/DC. Muzyk miał 33 lata.

Wideo na temat: george michael miał wypadek
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.