• Informacje na temat:

  george michael plotki

Artykuły na temat: george michael plotki
 • George Michael rozstał się z facetem

  Plotki o rozstaniu George'a Michaela i Kenny'ego Gossa pojawiły się już w marcu tego roku. Mówiło się, że to piosenkarz został porzucony - biznesmen miał dość jego ciągłych wybryków. Te doniesienia(...) problemy z piciem alkoholu. Kenny wniósł nie tylko dużo radości, ale i dużo bólu do mojego życia. Przykro mi, że nam się nie udało" - powiedział Michael.

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • To były tylko plotki

  Gwiazdor muzyki pop George Michael zaprzecza, jakoby miał zamiar reaktywować zespół Wham! i zagrać w przyszłym miesiącu dwa koncerty z byłym członkiem grupy Andrew Ridgeley'em.

 • George Michael przyznaje: To już koniec

  Ponad dwa lata temu rozpadł się związek George'a Michaela (48 l.) i Kenny'ego Gossa (51 l.), jednak dopiero teraz wokalista przyznał to oficjalnie.

 • George Michael: Co się dzieje z piosenkarzem?

  Alarmujące doniesienia na temat brytyjskiego piosenkarza George'a Michaela.

 • Opowie wszystko, ale za ile?

  Piosenkarz George Michael podpisał lukratywny kontrakt na napisanie skandalizującej autobiografii.

 • George Michael wyśmiał pojawiające się w brukowcach informacje, jakoby Geri Halliwell, była członkini Spice Girls, odbiła mu chłopaka. Wokalistkę wszędobylscy fotoreporterzy wypatrzyli niedawno spacerującą z Kennym Gossem, kochankiem Michaela.

 • Elton J. i George M.: Zgoda

  Najwyraźniej zakończył się spór, jaki od pewnego czasu na łamach brytyjskiej prasy prowadzili Elton John i George Michael. Teraz obaj piosenkarze wystąpią w bijącym rekordy popularności w Wielkiej Brytanii sitcomie "Little Britain".

 • z Georgem Michaelem.

 • George Clooney w remake'u "Smętarza..."

  Już w 2004 roku pojawiły się pierwsze plotki o tym, że George Clooney ( "Syriana" ) zagra w remake'u "Smętarza dla zwierzaków z 1989 roku. Najnowsze informacje rozpowszechniane przez amerykańskie media donoszą, że rzeczywiście tak się stanie.

Zdjęcia na temat: george michael plotki
Wideo na temat: george michael plotki
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.