• Informacje na temat:

  george michael wiedeń

Artykuły na temat: george michael wiedeń
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #58

  ..., Annabeth Gish, Michael Trucco, Rahul Kohli wystąpią w nowym serialu Mike’a Flanagana ("Nawiedzony dom na wzgórzu") "Midnight Mass" . Zdjęcia do produkcji rozpoczną się wiosną w Vancouver. Fabuła serii(...) do obsady drugiej serii "Sex Education" dołączyli Sami Outalbali, George Robinson i Chinenye Ezeudu. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Netflix zamówił także drugi sezon serialu "Black Summer...

 • George Michael: Święta w szpitalu

  Gwiazdor muzyki pop George Michael nie wyjdzie ze szpitala przed świętami Bożego Narodzenia. Piosenkarz nadal walczy z ostrą odmianą zapalenia płuc. Lekarze w Wiedniu obawiają się nawet, że Michael może stracić głos.

 • George Michael: Jestem wdzięczny za drugie życie

  Brytyjski wokalista George Michael pisze piosenkę o tym, jak zmagał się z ciężką chorobą. Końcówkę roku 2011 wokalista spędził w wiedeńskim szpitalu, gdzie leczył poważne zapalenie płuc.

 • George Michael: Wszystko pod kontrolą

  Na oficjalnej stronie George'a Michaela pojawił się specjalny komunikat sygnowany przez lekarzy opiekujących się przebywającym w szpitalu wokalistą.

 • George Michael: Czyż życie nie jest cudowne?

  Brytyjski wokalista pop George Michael wyznał, że minione święta Bożego Narodzenia były najlepsze w jego życiu. Piosenkarz ma powody do radości - dopiero co udało mu się wyjść zwycięsko z walki z groźną postacią zapalenia płuc.

 • George Michael dziękuje za uratowanie życia

  George Michael uważa, że zagranie koncertu dla ekipy medycznej, która wcześniej uratowała mu życie, było "wielkim zaszczytem".

 • Gwiazdor opuścił szpital

  Jeszcze niedawno będący w stanie krytycznym brytyjski wokalista George Michael opuścił szpital w Wiedniu - donoszą austriackie media.

 • Schenker i Roth w Polsce

  Potwierdziły się informacje, że Michael Schenker Group zagra w Polsce. Zespół legendarnego gitarzysty, znanego także ze Scorpions i UFO, wystąpi 9 listopada w warszawskim klubie "Proxima". MSG na trasie towarzyszyć będzie inny były gitarzysta Scorpions Uli Jon Roth.

 • Bał się, że skończy jak Whitney Houston

  Po niespodziewanej śmierci Whitney Houston George Michael miał poważne lęki, że jego kłopoty zdrowotne także mogą skończyć się tragicznie.

 • Kiedy powróci do zdrowia?

  Wokalista George Michael ma nadzieję na szybki powrót do formy po poważnym zapaleniu płuc, które przeszedł pod koniec zeszłego roku.

Wideo na temat: george michael wiedeń
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.