• Informacje na temat:

  george romero reżyser

Artykuły na temat: george romero reżyser
 • Żywy trup - idol pop

  Współczesne zombie, czyli powolną kukłę, która kieruje się tylko jednym instynktem: potrzebą jedzenia świeżego ludzkiego mięsa, stworzył w 1968 roku George A. Romero. To właśnie w jego filmie "Noc(...) idealnie postać współczesną zombie, stworzoną - jak wspomnieliśmy - przez George'a A. Romero w jego "Nocy żywych trupów". Druga świeżość zwłok Czytelnicy "Mistrza i Małgorzaty" wiedzą o paradoksie...

 • George Romero wskrzesza rockmanów

  George Romero ( "Noc żywych trupów" , "Świt żywych trupów") zamierza zrealizować film muzyczny pod tytułem "Diamond Dead". Obraz będzie czarną komedią opowiadającą o zmarłych członkach zespołu rockowego z lat 80., którzy pewnego dnia zostają... przywróceni do życia. Muzykę do projektu skomponuje Richard Hartley, odpowiedzialny niegdyś za kultowy musical "The Rocky Horror Picture Show".

 • "Noc żywych trupów 4"

  Jak już informowaliśmy, reżyser George A. Romero zamierza zrealizować czwartą część kultowego horroru "Noc żywych trupów". Po blisko rocznej przerwie, pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące projektu.

 • Kolejne zombie Romera

  George Romero, reżyser słynnej "Nocy żywych trupów", rozpoczął prace nad nową produkcją. Tytuł filmu nie jest jeszcze znany, ale wiadomo, że ma to być thriller, a bohaterami zombie.

 • Kolejna poprawka klasyka

  Informacje o planowanym remake'u klasycznego horroru George'a A. Romero "Szaleńcy" znalazły w końcu oficjalne potwierdzenie.

 • Szeryf w mieście szaleńców

  Timothy Olyphant ("60 sekund", "Hitman") podpisał kontrakt na występ w remake'u horroru George'a Romero z 1973 roku - "Szaleńcy".

 • Powrót żywych trupów

  W Internecie pojawiły się ostatnio informacje, że George Romero, autor kultowego horroru z 1968 roku "Noc żywych trupów", pracuje nad scenariuszem do kolejnej, czwartej już części słynnego cyklu. Wiadomości te potwierdził jeden ze współpracowników reżysera.

 • Animowana wersja "Nocy żywych trupów"

  Kultowy film o zombie doczeka się trójwymiarowej animacji. Niestety mistrz kina grozy, George Romero, nie weźmie udziału w jego realizacji.

 • Ving Rhames wśród zombie

  Ving Rhames ( "Champion" ) i Sarah Polley ( "Królowie życia" ) finalizują kontrakty na udział w nowej wersji "Świtu żywych trupów". Realizacja od dawna zapowiadanego horroru ruszyć ma już niedługo. Akcja remake'u, podobnie jak oryginału, toczyć się będzie w centrum handlowym.

 • Manson, Bowie i Osbourne w filmie?

  David Bowie, Marilyn Manson, Ozzy Osbourne i Gwen Stefani (No Doubt) mają szansę pojawić się w nowym filmie reżysera "Nocy żywych trupów". Obraz stał się kultowy jeszcze zanim padł pierwszy klaps na jego planie, głównie za sprawą nietypowej promocji w Internecie.