• Informacje na temat:

  george sanders

Artykuły na temat: george sanders
 • CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

  ...nowych kolegów Catherine Willows (Marg Helgenberger), Nick Stokes (George Eads), Greg Sanders (Eric Szmanda), Sara Sidle (Jorja Fox) analizują materiał dowodowy z miejsc przestępstw i pracują nad...

 • Nile: Album coraz bliżej

  Jedna z największych gwiazd dzisiejszej sceny deathmetalowej, amerykańska grupa Nile, skończyła już proces pisania i aranżowania kompozycji, które znajdą się na długo oczekiwanym następcy albumu "In Their Darkened Shrines" (premiera w 2002 roku). Czwarta płyta brutalnego kwartetu z Południowej Karoliny powinna zostać nagrana pod koniec stycznia 2005 roku.

 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Gwiazdy powrócą w finałowym odcinku

  Guilfoyle (Jim Brass), Jorja Fox (Sara Sidle), Jon Wellner (Henry Andrews), Wallace Langham (David Hodges), Ted Danson (czyli obecny szef zespołu D.B. Russell), Eric Szmanda (Greg Sanders). Na razie nie wiadomo czy zobaczymy również Elisabeth Shue, która dołączyła do ekipy kryminologów w 2012 roku. Na pewno jesienią nie będzie współpracował z kolegami ulubieniec publiczności George Eads (Nick Stokes...

 • Oscary techniczne

  Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła, iż w tym roku wręczone zostaną trzy Oscary honorujące osiągnięcia techniczne w rozwoju kinematografii. Nagrodzeni zostaną między innymi twórcy "Mayi", specjalnego rodzaju komputerowej animacji trójwymiarowej z firmy Alias/Wavefront. "Maya" wykorzystana była między innymi podczas realizacji takich przebojowych opowieści, jak "Spider-Man" , czy "Epoka lodowcowa" .

 • CSI Unplugged

  ...nowych kolegów Catherine Willows (Marg Helgenberger), Nick Stokes (George Eads), Greg Sanders (Eric Szmanda), Sara Sidle (Jorja Fox) analizują materiał dowodowy z miejsc przestępstw i pracują nad...

 • "Dick i Jane": Carrey i Diaz znowu razem?

  Cameron Diaz ( "Gangi Nowego Jorku" , "Aniołki Charliego 2" ) i Catherine Zeta Jones ( "Chicago" , "Intolerable Cruelty" ) są najpoważniejszymi kandydatkami do roli w sensacyjnej komedii "Fun With Dick and Jane". Jak już informowaliśmy, w postać głównego bohatera ma ochotę wcielić się Jim Carrey ( "Ja, Irena i ja" ). Ostateczne decyzje zapadną po zakończeniu prac nad scenariuszem.

 • "Falliczny" Nile

  "Zbawcy death metalu", jak określił niegdyś amerykanów z grupy Nile opiniotwórczy magazyn "Kerrang!", kończą miksy nowego i z niecierpliwością oczekiwanego albumu. "To nasz najlepszy materiał" - mówią o "Ithyphallic" "egiptolodzy" z Karoliny Południowej.

 • Gwiazda kina w śpiączce

  Zsa Zsa Gabor, hollywoodzka aktorka węgierskiego pochodzenia, zapadła w śpiączkę po operacji żołądka.

 • Resztę życia spędzi przykuta do łóżka

  Schorowana aktorka, Zsa Zsa Gabor, spędzi resztę życia przykuta do łóżka w swojej posiadłości w Beverly Hills - poinformował jej mąż, Frederic von Anhalt.

 • Gwiazda kina straci nogę?

  Węgierska aktorka Zsa Zsa Gabor, która mimo sześćdziesięciu czterech ról filmowych jest dużo bardziej znana ze względu na skandale towarzyskie i liczne związki małżeńskie (dziewięć) - prawdopodobnie straci chorą nogę.

Wideo na temat: george sanders
 • Krudowie

  Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.

 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...