• Informacje na temat:

  george segal

Artykuły na temat: george segal
 • Sepleniący hobbit

  Sean Astin ( "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Adama Sandlera i Drew Barrymore w powstającej dla wytwórni Columbia Pictures komedii "50 First Kisses". Reżyserem opowieści jest Peter Segal.

 • Nominacje do nagrody Gildii Scenografów

  Gildia Scenografów Filmowych (The Art Directors Guild) ogłosiła nominowanych do tegorocznej nagrody. W tym roku zmierzą się oni w dwóch kategoriach - film historyczny i fantastyczny oraz film współczesny.

 • "Dick i Jane" po raz drugi

  Barry Sonnenfeld ( "Faceci w czerni 2" ) rozważa nakręcenie nowej wersji komedii "Dick i Jane" z 1977 roku. Główną rolą męską w tym projekcie zainteresowany jest Jim Carrey ( "Ja, Irena i ja" ). Film chce wyprodukować Brian Grazer ( "8. Mila" ).

 • Téa Leoni lepsza od Cameron Diaz

  Téa Leoni ( "Ludzie, których znam" , "Koniec z Hollywood" ) prowadzi negocjacje w sprawie zastąpienia Cameron Diaz ( "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) na planie filmu "Fun With Dick and Jane", który powstaje dla studia Columbia Pictures. Główną rolę męską w obrazie zagrać ma Jim Carrey ( "Bruce Wszechmogący" ).

 • Zajęty Alec Baldwin

  Alec Baldwin ( "Cooler" , "Nadchodzi Polly" ) prowadzi rozmowy na temat występu w dwóch filmach. Aktor dołączyć ma do obsady filmu "Street", który dla studia MGM przygotowuje Michael Shapiro ( serial "Kryminalne zagadki Las Vegas"). Alec Baldwin pojawi się również na planie opowieści "Fun With Dick and Jane" wytwórni Columbia Pictures.

 • Richard Farnsworth nie żyje

  Amerykański aktor Richard Farnsworth, który zagrał Alvina Straighta w filmie Davida Lyncha "Prosta historia" ("The Straight Story"), zmarł w sobotę, 7 października, na swoim rancho w Lincoln, w stanie Nowy Meksyk w USA. Aktor od kilku lat cierpiał na nowotwór złośliwy, prawdopodobnie popełnił samobójstwo - zginął od strzału z pistoletu.

 • Diaz i Carrey mają reżysera

  Dean Parisot ( "Galaxy Quest" , "Detektyw Monk") zostanie reżyserem komedii "Fun With Dick and Jane". Jim Carrey ( "Bruce Wszechmogący" ) i Cameron Diaz ( "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) zagrają w tym filmie młodą parę małżonków, którzy postanawiają wyjść z kłopotów finansowych... napadając na banki. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w czerwcu 2004 roku.

 • Kto się boi Michaela Caine'a i Glenn Close?

  Michael Caine ( "Dopaść Cartera" , "Miss Agent" ) i Glenn Close ("Fatalne zauroczenie", "102 Dalmatyńczyki" ) rozważają możliwość wspólnego występu w nowej wersji obrazu "Kto się boi Virginii Woolf?". Film nie będzie jednak klasycznym remakiem, gdyż jego fabuła oparta będzie również w niewielkim stopniu na duńskim obrazie "Memories Of A Marriage" ("Dansen med Regitze") Kaspara Rostrupa z 1990 roku.

 • "Dick i Jane": Carrey i Diaz znowu razem?

  Cameron Diaz ( "Gangi Nowego Jorku" , "Aniołki Charliego 2" ) i Catherine Zeta Jones ( "Chicago" , "Intolerable Cruelty" ) są najpoważniejszymi kandydatkami do roli w sensacyjnej komedii "Fun With Dick and Jane". Jak już informowaliśmy, w postać głównego bohatera ma ochotę wcielić się Jim Carrey ( "Ja, Irena i ja" ). Ostateczne decyzje zapadną po zakończeniu prac nad scenariuszem.

 • Bracia Coen, Dick i Jane

  Joel i Ethan Coenowie, twórcy "Bracie, gdzie jesteś?" i "Człowiek, którego nie było" , podejmą się zadania stworzenia skryptu nowej wersji filmu "Dick i Jane". Zapowiadaną już od jakiegoś czasu produkcją pokieruje reżyser Barry Sonnenfeld ( "Rodzina Addamsów 2" , "Faceci w czerni 2" ). W rolach głównych wystąpić mają Jim Carrey ( "Kłamca, kłamca" , "Grinch - Świąt nie będzie" ) i Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ).

Wideo na temat: george segal
 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...