• Informacje na temat:

  george w bush polityk

Artykuły na temat: george w bush polityk
 • Ivanka Trump dostała własny gabinet w Białym Domu! Czym będzie się zajmowała?

  ...marki odzieżowej. "Ona nie jest tylko częścią rodziny, jest też bizneswoman" - tłumaczył Julian Zeliezer, zajmujący się historią polityki na Uniwersytecie w Princeton. Dodawał, że nie jest to odosobniony przypadek, kiedy to dziecko prezydenta zajmuje stanowisko w Białym Domu. Wcześniej Alice, córka Teddy’ego Roosvelta świadczyła usługi doradcze. Porad ojcu udzielał także George W. Bush, syn Georga...

 • Bono: Bush w Afryce to moja robota!

  Bono, frontman irlandzkiej grupy U2, przypisał sobie i kilku innym artystom zaangażowanym w kampanię "Make Poverty History", nakłonienie prezydenta George'a W. Busha do odwiedzenia najbiedniejszych afrykańskich krajów. Wkrótce wokalista chce "wysłać" do Afryki także innych przywódców najbogatszych państw świata.

 • George W. Bush ostro atakuje Kanye Westa

  "Najbardziej obrzydliwym momentem" swojej prezydentury określił George W. Bush wypowiedź Kanye Westa z 2005 roku.

 • 10 skandali gwiazdora

  Skandaliczny i wyszczekany Kanye West w 10 odsłonach! Na celowniku George W. Bush, Black Eyed Peas i paparazzo. Nie zabrakło też uzależnienia od seksu i pozowania na Jezusa.

 • Billy Milano: Serj Tankian to kupa g***a

  Prezydent USA George W. Bush ma wielu zwolenników w swoim kraju, ale chyba nigdy nie wpadł by na to, że do tego grona dołączy nie kto inny, jak Billy Milano, frontman S.O.D. i M.O.D. Wokalista zwymyślał od najgorszych Serja Tankiana, wokalistę System Of A Down. Dostało się również znanemu lewakowi Tomowi Morello, obecnie liderowi Audioslave.

 • Skiba: Figurski jak Jola Rutowicz

  Wokalista grupy Big Cyc w ostrych słowach skrytykował Michała Figurskiego.

 • Najbardziej wpływowi

  Jamie Foxx ( "Ray" ) i Hilary Swank ( "Za wszelką cenę" ), tegoroczni laureaci Oscarów, znaleźli się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata roku 2005. Zestawienie opublikował w najnowszym numerze amerykański tygodnik "Time".

 • Mucha nazwana na cześć Beyonce

  Pokryta złocistymi włoskami rzadka australijska mucha została nazwana na cześć Beyonce, amerykańskiej gwiazdy popu - informuje "Australian Journal of Epidemiology".

 • W środę, 7 lipca, film "Fahrenheit 9.11" wszedł na ekrany francuskich kin. Paryska prasa zachowuje jednak rezerwę i w recenzjach demaskuje metodę twórczą Moore'a. "Fahrenheit 9.11" Michaela Moore'a rozpoczął pochód przez ekrany światowych kin. Na wtorkowej (6 lipca) konferencji prasowej w Nowym Jorku laureat Złotej Palmy zachowywał się zgodnie z wizerunkiem "reżysera walczącego".

 • Eminem człowiekiem roku

  Prestiżowy amerykański tygodnik "Time" uznał Eminema, kontrowersyjnego białego rapera, za człowieka roku 2000. Artysta, którego album "Marshall Mathers LP" jest jedną z najlepiej sprzedających się płyt kończącego się roku, w ostatnich miesiącach praktycznie bez przerwy był przedmiotem zainteresowania mediów, nie tylko amerykańskich.