• Informacje na temat:

  georgia may jagger

Artykuły na temat: georgia may jagger
 • Tomasz Lis nie pozwoli córce na karierę modelki?! Będzie wojna z Rusin?

  ...15-latka ma już na swoim koncie profesjonalną sesję zdjęciową i udział w pokazie mody. Zdjęcia, które wrzuca na swoim Instagramie wywołują zachwyt, a internauci juz porównują ją do Anji Rubik czy Georgie May Jagger! Ludzie z branży modowej tez wypowiadają się o niej w samych superlatywach! "Pracowało nam się bardzo dobrze. Iga jest piękną młodą dziewczyną. Jeszcze dużo przed nią, ale już jest...

 • Została modelką dzięki... LSD

  .... Dwie córki Hall z długoletniego związku z Mickiem Jaggerem - 26-letnia Elizabeth i 18-letnia Georgia May idą w ślady matki. Georgia jest aktualnie twarzą kampanii Chanel, Rinnel London i Hudson(...)Supermodelka i była partnerka Micka Jaggera przyznała, że podczas jednej z imprez w liceum dostała od chłopaka LSD. "Nie miałam pojęcia, co to jest. Nigdy wcześniej nie brałam narkotyków i byłam...

 • Mick Jagger w liczbach

  70 - tyle lat skończył 26 lipca Mick Jagger, ikoniczny wokalista zespołu The Rolling Stones. Jego charyzmy i wpływu na światowy show-biznes w żaden sposób zmierzyć się nie da. Ale inne fragmenty jego życiorysu są już jak najbardziej mierzalne i policzalne. Oto nasza wyliczanka!

 • Mick Jagger zaśpiewał z córkami

  Do wydania czwartego solowego albumu Micka Jaggera, zatytułowanego "Goddess In The Doorway", pozostał niespełna miesiąc. W miarę zbliżania się daty premiery wychodzi na jaw coraz więcej szczegółów związanych z powstawaniem następcy płyty "Wandering Spirit". Ostatnio okazało się, że w sesji nagraniowej wzięły udział dwie córki frontmana The Rolling Stones.

 • Szczery dokument o Micku Jaggerze

  Jak już informowaliśmy, w przyszły czwartek, 22 listopada, amerykańska stacja telewizyjna ABC wyemituje film dokumentalny o Micku Jaggerze. Obraz "Being Mick" wyreżyserował Kevin MacDonald, dokumentalista, którego kilka lat temu nagrodzono Oscarem za film "One Day In September". Twórca otrzymał rzadki przywilej pełnego dostępu do domowych archiwów artysty. Nic dziwnego, że wszyscy oczekują

 • Córki nie popełnią błędów mamy?

  Była supermodelka Jerry Hall zabroniła swoim córkom wychodzenia za mąż za takie gwiazdy jak choćby Mick Jagger, który ma sławę kobieciarza.

 • Diane Kruger: Muza Lagerfelda

  "Jest dla mnie jak przyrodni ojciec" - powiedziała o Karlu Lagerfeldzie Diane Kruger. W ubiegłych latach aktorka była twarzą kampanii torebek domu mody Chanel i przy wielu uroczystych okazjach występowała w kreacjach specjalnie wybranych dla niej przez projektanta.

 • Marcin Tyszka: Bycie modnym nie jest...

  Fotograf Marcin Tyszka opowiada o nowym sezonie "Top Model" - o tym, co się zmieni po przystąpieniu modeli do rywalizacji, o relacjach w domu modelek i o gościu specjalnym - Bar Refaeli.

Zdjęcia na temat: georgia may jagger