• Informacje na temat:

  gerard butler wywiad

Artykuły na temat: gerard butler wywiad
 • Gerard Butler rozstał się z dziewczyną!

  Jeszcze kilka miesięcy temu Gerard Butler (43 l.) zapewniał, że jest szczęśliwie zakochany w 25-letniej rumuńskiej aktorce i modelce Madalinie Ghenei. Para była za sobą ponad rok, a znajomi byli(...) medialnej burzy. Najwyraźniej aktor uznał, że czas najwyższy przestać się ukrywać i zacząć szukać sobie nowej partnerki. Gwiazdor w wywiadzie dla niemieckiego portalu Filmreporter.de oświadczył, że znów...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Aniston wróciła do byłego?

  Po wakacyjnych romansach z Bradleyem Cooperem i Gerardem Butlerem, Jennifer Aniston wróciła w objęcia Johna Mayera . Wygląda na to, że aktorka naprawdę nie może o nim zapomnieć?

 • Emmy Rossum ukochaną Upiora!

  Młoda Emmy Rossum ("Passionada") ostatecznie pobiła wszystkie konkurentki do głównej roli w filmie "Upiór w operze". Reżyser Joel Schumacher ( "Bad Company" ) potwierdził tę informację w wywiadzie udzielonym jednemu z serwisów internetowych. Zdjęcia do filmu ruszyć mają jesienią.

 • ...dzieci. Trudno się nie zgodzić... Gerard Butler i rumuńska modelka Madalinie Ghenei byli ze sobą ponad rok. Swoje rozstanie utrzymywali w tajemnicy, by uniknąć nadmiernego zainteresowania mediów(...) wywiadu, w którym oskarżył matkę swoich dwóch córek o rozpad ich małżeństwa. "Kilka tygodni po śmierci ojca usłyszałem od mojej żony, że mam sobie z tym wszystkim radzić sam" - żalił się. "To był...

 • Brosnan: Bond na emeryturze

  Pierce Brosnan, filmowy James Bond powiedział, że rola w obrazie "Śmierć nadejdzie jutro" z 2002 roku była jego "ostatnią misją w służbie Jej Królewskiej Mości". W wywiadzie opublikowanym we wtorek, 27 lipca, na stronach internetowych magazynu "Entertainment Weekly", Brosnan uznał, że "powiedział już wszystko, co miał do powiedzenia o świecie Jamesa Bonda".

 • Jude Law chce być Bondem

  Jude Law ( "Droga do zatracenia" , "Wzgórze nadziei" ) w jednym z wywiadów zasugerował, że być może to on obejmie po Pierce Brosnanie rolę Jamesa Bonda. W Sieci pojawiły się kilka dni temu doniesienia, że producenci kultowej serii uznali, iż 50-letni aktor jest już za stary, by po raz kolejny wcielić się w agenta 007.

 • Na planie "Tomb Raider 2"

  Trwa realizacja sequela kinowego przeboju "Tomb Raider" . Angelina Jolie powtarza w nim rolę superbohaterki gier komputerowych - Lary Croft. Podczas niedawnego wywiadu aktorka wyznała, że na planie filmu "Tomb Raider 2", stara się dzielnie stawiać czoła kolejnym wyzwaniom kaskaderskim.

 • Najwierniejsi przyjaciele gwiazd

  Niedawno świat obiegła wieść, że Kourtney, siostra Kim Kardashian, sprawiła sobie rasowego kotka za 25 tysięcy dolarów. Czy naprawdę trzeba wydawać aż takie pieniądze, by nacieszyć się ukochanym zwierzakiem?

 • Od Jamesa Bonda do... kaznodziei

  "Kaznodzieja z karabinem" to nowy film Marca Forstera, reżysera, który wyreżyserował ostatnią część przygód Jamesa Bonda zatytułowaną "007 Quantum of Solace".

Wideo na temat: gerard butler wywiad
 • Kamerdyner

  Historia czarnoskórego kamerdynera Białego Domu, który na przestrzeni trzech dekad służył ośmiu prezydentom. Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser i producent Lee Daniels ("Hej, Skarbie", "Czekając na wyrok") przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach historię Cecila Gainesa (laureat Oscara i Złotego Globu - Forest Whitaker), który w latach 1957-1986 był kamerdynerem ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki. Film, porównywany przez zagranicznych krytyków do przeboju "Jak zostać królem", już...

 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Kaznodzieja z karabinem

  Sam Childers (Butler), narkotykowy diler i członek gangu motocyklowego, w dramatycznych okolicznościach nawraca się i rozpoczyna walkę o utworzenie sierocińca w rozdartej wojną Afryce. Na drodze stają mu miejscowi watażkowie, którzy sprawują w Sudanie krwawe rządy. Pozbawieni skrupułów, wcielają do armii dzieci i wysyłają je na wojnę. Childers nie będzie przebierał w środkach, walcząc o życie sierot i o odkupienie własnych grzechów.