• Informacje na temat:

  gerard depardieu

Artykuły na temat: gerard depardieu
 • Gerard Depardieu na czarnej liście na Ukrainie?!

  Gerard Depardieu (66 l.) w końcu się doigrał!

 • Gerard Depardieu zabił dwa lwy

  Gerard Depardieu wciąż zaskakuje. Aktor mieszkający obecnie w Rosji najpierw chwalił się, że potrafi wypić 14 butelek wina dziennie. Teraz w wywiadzie dla Huffington Post przyznał się, że... zabił dwa lwy, a później je zjadł.

 • Gerard Depardieu: „Piję 14 butelek alkoholu dziennie”

  Gerard Depardieu (65 l.) pochwalił się w wywiadzie, że może całkiem sporo wypić i wcale nie czuje się pijany.

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

 • Rosjanie mają zaskakującą propozycję dla Depardieu! Przyjmie ją?

  Gerard Depardieu (66 l.) zasłynął nie tylko ze swoich ról filmowych, ale także ze sprzeciwu wobec polityki francuskich rządzących i z rezygnacji z francuskiego obywatelstwa. Teraz jest Rosjaninem, a niedługo być może zostanie... gubernatorem!

 • Znikoma popularność filmu o FIFA

  Tylko dwóch widzów pojawiło się w Los Angeles na premierze filmu "Wspólne pasje", opowiadającego historię Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Data pierwszego pokazu zbiegła się z aferą korupcyjną w FIFA, która wybuchła po zatrzymaniu siedmiu działaczy.

 • Gerard Depardieu obywatelem... Rosji?!

  Władimir Putin podpisał dekret o przyznaniu rosyjskiego obywatelstwa aktorowi Gerardowi Depardieu ("Napoleon", "Nędznicy", "Hrabia Monte Christo"). Gwiazdor groził ostatnio, że zrzeknie się francuskiego paszportu po podniesieniu we Francji podatków dla najbogatszych.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Gérard Depardieu aresztowany!

  ...do wina. Podczas festiwalu w Cannes wystąpił przed kamerami w stanie wskazującym na wcześniejszą degustację tego trunku. Gerard Depardieu znany jest serialowym widzom z "Królów przeklętych(...)Jak podają źródła policyjne, to nie Depardieu był sprawcą wypadku. Aktor nie odniósł poważniejszych obrażeń, w kolizji nie ucierpiały również inne osoby. Badanie alkomatem wykazało jednak, że...

 • Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Gwiazdę serialu "Chirurdzy", Katherine Heigl, zobaczyć będziemy mogli na kinowym ekranie w czarnej komedii "Home Sweet Hell". Pojawił się właśnie zwiastun tej produkcji

Zdjęcia na temat: gerard depardieu
Wideo na temat: gerard depardieu
 • Netflix: Pełny zwiastun drugiego sezonu "Marseille"

  Walka o serce Marsylii nabiera tempa, gdy prawicowi nacjonaliści rosną w siłę, a ukochana drużyna piłkarska miasta staje się celem spisku. W roli głównej Gerard Depardieu. Premiera zaplanowana jest na 23 lutego.

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości

  Rok 50 p.n.e. - głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej przerwy na wrzątek. Królowa Brytów Kordelia wysyła z tajną misją specjalną swego agenta - sir Mentafixa, który ma odnaleźć galijską "willidż" z LICENCJĄ NA OPIERANIE... się siłom Rzymu. Dzielni Galowie Asterix i Obelix podejmują wyzwanie i wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości. Mają ze sobą tajną broń przeciw Cezarowi - beczkę magicznej mikstury...

Dyskusje na temat: gerard depardieu