• Informacje na temat:

  gerard depardieu aktor

Artykuły na temat: gerard depardieu aktor
 • Gerard Depardieu na czarnej liście na Ukrainie?!

  Gerard Depardieu (66 l.) w końcu się doigrał!

 • Gerard Depardieu zabił dwa lwy

  Gerard Depardieu wciąż zaskakuje. Aktor mieszkający obecnie w Rosji najpierw chwalił się, że potrafi wypić 14 butelek wina dziennie. Teraz w wywiadzie dla Huffington Post przyznał się, że... zabił dwa lwy, a później je zjadł.

 • Gerard Depardieu: „Piję 14 butelek alkoholu dziennie”

  Gerard Depardieu (65 l.) pochwalił się w wywiadzie, że może całkiem sporo wypić i wcale nie czuje się pijany.

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

 • Rosjanie mają zaskakującą propozycję dla Depardieu! Przyjmie ją?

  Gerard Depardieu (66 l.) zasłynął nie tylko ze swoich ról filmowych, ale także ze sprzeciwu wobec polityki francuskich rządzących i z rezygnacji z francuskiego obywatelstwa. Teraz jest Rosjaninem, a niedługo być może zostanie... gubernatorem!

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Gerard Depardieu obywatelem... Rosji?!

  Władimir Putin podpisał dekret o przyznaniu rosyjskiego obywatelstwa aktorowi Gerardowi Depardieu ("Napoleon", "Nędznicy", "Hrabia Monte Christo"). Gwiazdor groził ostatnio, że zrzeknie się francuskiego paszportu po podniesieniu we Francji podatków dla najbogatszych.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Gérard Depardieu aresztowany!

  Jak podają źródła policyjne, to nie Depardieu był sprawcą wypadku. Aktor nie odniósł poważniejszych obrażeń, w kolizji nie ucierpiały również inne osoby. Badanie alkomatem wykazało jednak, że(...) do wina. Podczas festiwalu w Cannes wystąpił przed kamerami w stanie wskazującym na wcześniejszą degustację tego trunku. Gerard Depardieu znany jest serialowym widzom z "Królów przeklętych...

 • Słynny francuski aktor Gerard Depardieu opuścił już szpital, w którym 10 lipca poddał się operacji wszczepienia bajpasów. Wygląda na to, że potężnie zbudowany gwiazdor wkrótce powróci do pełni sił.

Wideo na temat: gerard depardieu aktor
 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości

  Rok 50 p.n.e. - głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej przerwy na wrzątek. Królowa Brytów Kordelia wysyła z tajną misją specjalną swego agenta - sir Mentafixa, który ma odnaleźć galijską "willidż" z LICENCJĄ NA OPIERANIE... się siłom Rzymu. Dzielni Galowie Asterix i Obelix podejmują wyzwanie i wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości. Mają ze sobą tajną broń przeciw Cezarowi - beczkę magicznej mikstury...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...