• Informacje na temat:

  gerard lopez

Artykuły na temat: gerard lopez
 • Sara May: Eurowizja po polsku

  W piątek, 15 września, rozpoczęły się polskie eliminacje do 52. Konkursu Piosenki Eurowizji - Helsinki 2007. Wyłonią one utwór, który będzie nas reprezentował w konkursie odbywającym się w tym roku w Finlandii. Informowaliśmy już o tym, że swój udział ogłosiła młoda wokalistka Sara May, której miał pomagać Gerard James Borg, utytułowany kompozytor z Malty. Jak się okazuje, Sara nie skorzysta

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • "Powalczą" o Złote Maliny

  W oczekiwaniu na nominacje do Nagród Akademii Filmowej możemy już zapoznać się z tymi do Złotych Malin. Wśród pretendentów do "anty-Oscarów" znaleźli się m.in Jennifer Aniston i Ashton Kutcher, a także ekipa "Zmierzchu".

 • Amerykanie w Berlinie

  22 filmy - wśród nich "Dobry Niemiec" Stephena Soderbergha i "Dobry agent" Roberta De Niro - będą walczyć o Złotego Niedźwiedzia, główną nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie - poinformowali organizatorzy festiwalu na wtorkowej konferencji prasowej.

 • Diane Kruger ściga mordercę

  Diane Kruger i Damian Bichir zagrają główne role w nowym kryminalnym serialu zatytułowanym "The Bridge".

 • Startuje "Tylko taniec. Got to dance"!

  Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne są dozwolone. Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy talent show - "Tylko taniec. Got to dance".

Wideo na temat: gerard lopez
 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...