• Informacje na temat:

  geri halliwell piersi

Artykuły na temat: geri halliwell piersi
 • Geri Halliwell ocenzurowana

  Teledysk do nowego singla Geri Halliwell został ocenzurowany przez szefów programu "Top Of The Pops" nadawanego na antenie telewizji BBC. Powodem cięć miała być obawa, że klip "Ride It" jest "zbyt seksowny" dla młodych fanów.

 • Niezwykłą gratkę dla fanów Geri Halliwell, popularnej angielskiej wokalistki, byłej członkini grupy Spice Girls, przygotował brytyjski erotyczny kanał telewizyjny Television X. Niedługo zaprezentuje materiał filmowy przedstawiający Geri z okresu, kiedy pracowała jako tancerka go-go w jednym z londyńskich klubów.

 • Geri Halliwell sfinansuje film o... sobie

  Znana z grupy Spice Girls Geri Halliwell postanowiła wziąć dokumentację o swoim życiu we własne ręce. Efekt? Wokalistka sfinansuje film o... sobie.

 • G. Michael i G. Halliwell: Wspólny koncert

  George Michael i Geri Halliwell zorganizują wspólnie charytatywny koncert w Londynie. Dochód z imprezy zostanie przekazany organizacji pomagającej kobietom chorym na raka piersi.

Wideo na temat: geri halliwell piersi
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Jestem Femen

  Film opowiada o fenomenie ukraińskiego kobiecego ugrupowania, Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie: kobiety walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago, z hasłami wypisanymi na obnażonych piersiach. Bohaterką jest Oksana Szaczko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oksana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument pokazuje kulisy...