• Informacje na temat:

  german piosenkarka

Artykuły na temat: german piosenkarka
 • Joanna Moro znów zagra Annę German?

  Joanna Moro, której ogromną popularność przyniosła główna rola w „Annie German”, być może znów wcieli się w legendarną piosenkarkę. Ma szansę zagrać ją w serialu o... Violetcie Villas!

 • "Wróć do Sorento" w hołdzie Annie German

  "Anna. Pamięci Anny German" to tytuł płyty, na której piosenki wykonywane przez naszą gwiazdę eksportową śpiewają wokaliści operowi. Poniżej możecie sprawdzić promujący projekt teledysk "Torna a Surriento".

 • Anna German

  ...w koprodukcji polsko _ rosyjsko _ ukraińskiej, przedstawia fascynującą i tragiczną historię życia Anny German. W tytułową postać znakomicie wcieliła się Joanna Moro, urodzona w Wilnie w 1984 r. polska aktorka, absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej, znana szerszej rzeszy widzów m.in. z "Klanu", "Plebanii", "Na dobre i na złe", "Londyńczyków", "Barw szczęścia". Serial "Anna German" otwiera scena...

 • Joanna Moro jako Anna German

  Miała głos anioła. Jej piosenki do dziś pozostają w pamięci wielbicieli jej talentu. Niebawem zakończą się zdjęcia do serialu o życiu piosenkarki, która odeszła od nas zbyt wcześnie.

 • Izabela Trojanowska została piosenkarką dzięki Karolowi Wojtyle

  ...czy German. Z kolei bracia - Maksymilian i Romek, pięknie grali na gitarach. Rodzina ojca była także uzdolniona muzycznie - w domu królowały fortepian i skrzypce. Mała Iza też radośnie podśpiewywała...

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

 • Serial "Anna German" - w TVP1 i na DVD

  Popularny serial "Anna German" powtarzany będzie na antenie TVP 1 od grudnia 2013 roku. Podzieloną na odcinki historię jednej z najbardziej znanych polskich piosenkarek kupić można także na DVD.

 • Anna German: Każdy chce być szczęśliwy (książka "Anna German. Wspomnienia")

  Setki wypowiedzi Anny German oraz wywiadów odkrywających nieznane fakty i ciekawostki z życia piosenkarki znalazły się w książce "Anna German. Wspomnienia".

 • Anna German: Syn Zbigniew Tucholski nadal nie pogodził się z jej śmiercią!

  Choć od śmierci Anny German (†46) w tym roku minie 32 lata, jej jedyny syn Zbigniew Tucholski junior (39 l.) nadal bardzo przeżywa jej śmierć.

 • Legenda polskiej piosenki zmarła 30 lat temu

  30 lat temu zmarła Anna German - piosenkarka i kompozytorka, dla wielu jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady.

Zdjęcia na temat: german piosenkarka
Wideo na temat: german piosenkarka
 • Mroczne sekrety Anny German

  Joanna Moro w programie "Kuba Wojewódzki" została zapytana o to, jakie mroczne sekrety skrywała grana przez nią piosenkarka Anna German. Sprawdźcie, co odpowiedziała prowadzącemu!

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • "Anna German": Odcinek 3. i 4.

  Wielki telewizyjny przeboj, zrealizowany z ogromnym rozmachem serial biograficzny o slynnej polskiej piosenkarce Annie German

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

Dyskusje na temat: german piosenkarka
 • Re: "Anna German świeci na firmamencie nieba"

  ''Anna German'' to najlepszy serial jaki kiedykolwiek obejrzałam, a oglądam ich naprawdę dużo. Podziwiam Joanne Moro za to, że potrafiła tak świetnie zagrać te postać a jeszcze bardziej podziwiam samą Anne German. według mnie to najlepsza polska piosenkarka, jaka kiedykolwiek była i będzie. Jej piosenki są wyjątkowe i wzruszające. Podziwiam ją za wole walki, za to że nie poddała się po wypadku

 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  I samam piosenkarka Anna German i serial o niej zasługują na uznanie.

 • Re: Nasza Ania

  Wspaniała piosenkarka. Szkoda, że umarła. Życzę rodzinie Anny German wszystkiego najlepszego.

 • Re: Nasza Ania

  wspaniała osoba, piękna twarz i osobowość znakomita piosenkarka, słowiczy głos - prawdziwy anioł w postaci Anny German.

 • Re: Zżarła ją trema!

  Moro nie ma słuchu! Straszne fałszuje, nie czuje melodii... Żadna z niej piosenkarka. Organizatorzy zrobili jej niedźwiedzią przysługę - wybierając ją do zaspiewania piosenki , niważne że German. Ona w ogóle nie powinna śpiewać.

 • Re: Trudne życie anioła

  Najważniejszy jest rozgłos, że ci którzy jeszcze nie słyszeli o naszej Annie German, wreszcie się czegoś dowiedzą, chociażby o tym, że była taka polska i światowej klasy piosenkarka. I lepiej później niż wcale panno Piggy ;)

 • Re: Chce otworzyć własną... kawiarnię

  Nieudany występ/ To jakas bzdura, przeciez nie jest piosenkarka, ani konferansjerką. Przeciez mogła wystapic głupia i wulgarna Doda i wtedy byloby cool, prawda? Kobieta zdobyła popularnośc grając role Anny German, to trzeba Ją zniszczyć. My Polacy jesteśmy ... sorry nie dokończę, jest mi wstyd.

 • Re: Nasza Ania

  Parę lat temu kiedy jeszcze pracowałem w szacownej instytucji jako referent powiedziałem do ówczesnych koleżanek, że Anna German to najlepsza Polska piosenkarka. No i musiałem znieść ironiczne uśmiechy i pobłażliwe spojrzenia. Mam nadzieję że po tym serialu zmieniły zdanie. Chociaż wątpię.

 • Re: Zżarła ją trema!

  uroczystego odsłonięcia Gwiazdy Anny German, mając list Zbigniewa Tucholskiego? 2) dlaczego podczas wykonywania piosenki przez p. Joanne wyłączono odsłuch? 3) dlaczego przez trzydzieści lat nikt z piosenkarzy nie spróbował zaśpiewać piosenek Anny German? Teraz gdy podjęła się AKTORKA, nie piosenkarka Joanna Moro, czytam i zastanawiam się jak łatwo kogoś krytykować, jak łatwo jest obrzucać

 • Re: Nasza Ania

  . Już jako znana i uznana piosenkarka bardzo często wyjeżdzała do ZSRR i tam konsertowała. Publiczność rosyjska jest szczególna. Potrafi docenić artystów i ich talent. Anna tego ustawicznie doświadczała(...) ludziom znającym temat tłumaczyć. Ale Anna German nie skuisiła i nie uległa. Odpowiedziała, że już raz była obywatelką wielkiego ZSRR i to dla niej powinno wystarczyć, a teraz jest obywatelką PRL i nie