• Informacje na temat:

  gessler gala

Artykuły na temat: gessler gala
 • Lara Gessler odsłoniła pierś. A tam taki widok! Ludzie zamarli!

  Lara Gessler (30 l.) postanowiła ostatecznie "rozliczyć się ze swoim lękiem"...

 • Gala "Wiktorów" dopiero jesienią

  Gala "Wiktory 2010" odbędzie się prawdopodobnie dopiero jesienią tego roku. Podobno organizatorzy wciąż szukają stacji telewizyjnej, która chciałaby przeprowadzić transmisję z tego wydarzenia.

 • Gessler: Energię czerpię z kosmosu. Jestem kabalistką!

  Magda Gessler oficjalnie przyznała, że dołączyła do wyznawców czerwonej nitki. Czy to dzięki niej odnosi w życiu same sukcesy?

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

 • Edyta Górniak poniżyła Magdę Gessler?

  Edyta Górniak (41 l.) zaapelowała do swoich fanów, by nie głosowali na nią w jednym z plebiscytów, gdyż nie chce ścigać się z Magdą Gessler, którą nazywa "kucharzem".

 • Braunek i Stuhr laureatami Wiktorów

  W poniedziałek, 24 października, na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się 26. gala wręczenia Wiktorów. Na uroczystość przybył Bronisław Komorowski z małżonką Anną. Nagrody otrzymali m.in. prezydent RP, Krzysztof Penderecki, Małgorzata Braunek, Maciej Stuhr.

 • Cała prawda o romansie Gessler i Adamczyka

  ...było mało, osoba, z którą przed laty miał sekretny romans, publicznie ujawniła kulisy tego związku. Wypowiedź Magdy Gessler (60) w internetowym wywiadzie nie pozostawia wątpliwości, że Piotr(...) - przyjaźnił się z jej kochankiem, którego nienawidził, i robił z nim interesy. Były Gessler to Mariusz Diakowski, niegdyś kelner w jednym z jej lokali. Zakochana kobieta uczyniła go restauratorem...

 • Telekamery 2013: Kto zdobędzie statuetkę?

  Tegoroczna gala Telekamer "Tele Tygodnia" zbliża się wielkimi krokami. 11 marca gwiazdy otrzymają statuetki po raz szesnasty. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Anna Dereszowska, Jarosław Kret i Alicja Węgorzewska.

 • Mężowie Magdy Gessler

  Relacje Magdy Gessler z mężczyznami nigdy nie były łatwe. Wychodząc w wieku 24 lat za niemieckiego dziennikarza tygodnika "Der Spiegel", Volkharta Müllera, była pewna, że to mężczyzna na całe życie. Pomyliła się...

 • Laureaci Telekamer odebrali statuetki

  W środę, 15 lutego, podczas uroczystej kolacji w Pałacu Sobańskich w Warszawie wręczono Telekamery "Tele Tygodnia" 2012.

Wideo na temat: gessler gala
 • Tłumy gwiazd na gali "Twojego Stylu"!

  przykuł Hubert Urbański, który na salonach pojawił się w towarzystwie dawnej przyjaciółki 75-letniego Edwarda Linde-Lubaszenki, Joanny Majstrak. Na gali nie zabrakło także Lary Gessler, córki znanej

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Mniam!

  Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...