• Informacje na temat:

  gessler gala

Artykuły na temat: gessler gala
 • Gessler: Energię czerpię z kosmosu. Jestem kabalistką!

  Magda Gessler oficjalnie przyznała, że dołączyła do wyznawców czerwonej nitki. Czy to dzięki niej odnosi w życiu same sukcesy?

 • Gala "Wiktorów" dopiero jesienią

  Gala "Wiktory 2010" odbędzie się prawdopodobnie dopiero jesienią tego roku. Podobno organizatorzy wciąż szukają stacji telewizyjnej, która chciałaby przeprowadzić transmisję z tego wydarzenia.

 • Edyta Górniak poniżyła Magdę Gessler?

  Edyta Górniak (41 l.) zaapelowała do swoich fanów, by nie głosowali na nią w jednym z plebiscytów, gdyż nie chce ścigać się z Magdą Gessler, którą nazywa "kucharzem".

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

 • Cała prawda o romansie Gessler i Adamczyka

  ...było mało, osoba, z którą przed laty miał sekretny romans, publicznie ujawniła kulisy tego związku. Wypowiedź Magdy Gessler (60) w internetowym wywiadzie nie pozostawia wątpliwości, że Piotr(...) - przyjaźnił się z jej kochankiem, którego nienawidził, i robił z nim interesy. Były Gessler to Mariusz Diakowski, niegdyś kelner w jednym z jej lokali. Zakochana kobieta uczyniła go restauratorem...

 • Braunek i Stuhr laureatami Wiktorów

  W poniedziałek, 24 października, na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się 26. gala wręczenia Wiktorów. Na uroczystość przybył Bronisław Komorowski z małżonką Anną. Nagrody otrzymali m.in. prezydent RP, Krzysztof Penderecki, Małgorzata Braunek, Maciej Stuhr.

 • Mężowie Magdy Gessler

  Relacje Magdy Gessler z mężczyznami nigdy nie były łatwe. Wychodząc w wieku 24 lat za niemieckiego dziennikarza tygodnika "Der Spiegel", Volkharta Müllera, była pewna, że to mężczyzna na całe życie. Pomyliła się...

 • Telekamery 2013: Kto zdobędzie statuetkę?

  Tegoroczna gala Telekamer "Tele Tygodnia" zbliża się wielkimi krokami. 11 marca gwiazdy otrzymają statuetki po raz szesnasty. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Anna Dereszowska, Jarosław Kret i Alicja Węgorzewska.

 • Gessler: Wołowina pachniała padliną

  Na łamach "Gali" Magda Gessler tłumaczy kolejny raz, że klientom lubelskiej knajpki, zamiast zmielonych oczu i wymion, chciała zaproponować prawdziwe mięso za nieduże pieniądze. Właściciele(...) pachniała padliną! W życiu w restauracji nic tak wszechobecnie nie śmierdziało" - twierdzi Gessler w wywiadzie dla pisma. Restauratorka podkreśla, że program "Kuchenne rewolucje" jest "niemal dokumentalny...

 • Laureaci Telekamer odebrali statuetki

  W środę, 15 lutego, podczas uroczystej kolacji w Pałacu Sobańskich w Warszawie wręczono Telekamery "Tele Tygodnia" 2012.

Wideo na temat: gessler gala
 • Tłumy gwiazd na gali "Twojego Stylu"!

  przykuł Hubert Urbański, który na salonach pojawił się w towarzystwie dawnej przyjaciółki 75-letniego Edwarda Linde-Lubaszenki, Joanny Majstrak. Na gali nie zabrakło także Lary Gessler, córki znanej

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

  Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Osiedle Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie...