• Informacje na temat:

  gessler i diety

Artykuły na temat: gessler i diety
 • Gessler jak Lewandowska? Stworzyła swoje suplementy diety!

  Magda Gessler (64 l.) ma głowę do interesów. Właśnie zapowiedziała, że rusza z nowym biznesem. Podbije rynek diet?

 • Lekka i skoczna Magda Gessler

  Ma wielbicieli, ale też i krytyków. Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" nie przebiera w słowach. Bywa, że rzuci nie tylko garnkiem, ale i... "mięsem". Dzięki temu jednak pomogła wielu restauratorom wyjść z kryzysu.

 • Magda Gessler schudła 10kg! Ujawniła sekrety swojej diety!

  Magda Gessler (62 l.) zdradziła w jednym z tygodników swój przepis na smukłą sylwetkę. Nie zgadniecie, co wchodzi w skład jej diety!

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Magda Gessler komentuje olimpijski skandal: Jedli gorzej niż świnie!

  Magda Gessler (63 l.) chce zmienić sposób odżywiania polskich sportowców. Za skandaliczny uważa fakt, że polscy olimpijczycy nie mieli w Rio de Janeiro własnego kucharza. Jej zdaniem w Polsce powinno się mocniej promować mecenat sportowy m.in. poprzez odpisy podatkowe dla biznesmenów wspierających finansowo sportowców.

 • Ramówka TVN Style ze smakiem

  Wiosenna ramówka TVN Style obfituje w smakowite propozycje. Obok dobrze znanego i lubianego programu "Smakuj świat z Pascalem", na antenie stacji pojawią się również "Pyszna Wielkanoc" i "Szczypta smaku".

 • Magda Gessler nie je potraw w restauracjach, które "rewolucjonizuje"?!

  Magda Gessler (62 l.)nie przestaje zaskakiwać!

 • Gessler woli nie jeść w hotelach

  Magda Gessler o "Kuchennych rewolucjach" i swojej diecie, dzięki której schudła już 17 kg.

 • Młynarska wściekła na Gojdzia! "Nie jestem jego wizytówką"

  ..., którzy puszczają jego złote myśli dalej w świat.  Kilka dni temu doktor pochwalił się, że wizytówkami jego kliniki są m.in. Asia Krupa, Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska oraz Agata Młynarska. Trzeba(...). (...) Uważam, że otwarte mówienie o mądrym korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estetycznej jest uczciwe wobec kobiet, nigdy nie krygowałam się, nie udawałam,że moja "uroda" jest wyłącznie zasługą diety...

 • Szyc prawie utonął

  ...z oddechem zostało. I dziś walczę w wodzie sam ze sobą" - opowiada "SHOW". Pytany, czy przestrzega diety, zaprzecza, podkreślając, iż "lubi dobre jedzenie". Stara się jeść ryby i mięso z warzywami. "Nie(...) pomieszczenie po starym sklepie, gdzie - jak donosił "Super Express" - sam czynsz wynosi ponad 10 tys. zł. Co ciekawe, Borys rozważa współpracę z Magdą Gessler.

Wideo na temat: gessler i diety
 • Mniam!

  Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...

Dyskusje na temat: gessler i diety